Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Wuppertal Üniversitesi Seviye Belirleme Sınavı

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Massacres

Wuppertal Üniversitesi Seviye Belirleme Sınavı

Mesaj gönderen Massacres » Pzt Şub 08, 2021 10:35 pm

Merhaba,
Ben Wuppertal Üniversitesi’nde yaz dönemi için şartlı kabul aldım ve kayıtlar 1 Mart’ta başlıyor. Herhangi bir seviye belirleme sınavına girmedim ve bilgim yok. Seviye belirleme sınavına giren arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi?Forumda bazı arkadaşların online seviye sınavına girdiğini okudum ondan soruyorum. Nasıl girdiler, okul kendi mi link gönderdi yoksa kendileri mi okula mail attılar? Sınav nasıldı ? Konuşma sınavı var mıydı falan? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

GutenTag

Re: Wuppertal Üniversitesi Seviye Belirleme Sınavı

Mesaj gönderen GutenTag » Pzt Şub 08, 2021 11:41 pm

Massacres yazdı: Pzt Şub 08, 2021 10:35 pm Merhaba,
Ben Wuppertal Üniversitesi’nde yaz dönemi için şartlı kabul aldım ve kayıtlar 1 Mart’ta başlıyor. Herhangi bir seviye belirleme sınavına girmedim ve bilgim yok. Seviye belirleme sınavına giren arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi?Forumda bazı arkadaşların online seviye sınavına girdiğini okudum ondan soruyorum. Nasıl girdiler, okul kendi mi link gönderdi yoksa kendileri mi okula mail attılar? Sınav nasıldı ? Konuşma sınavı var mıydı falan? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Okul mail atıyor seviye tespit sınavına giriniz diye. Linke tıklayıp sınava yönlendirişiyorsun. Hayır konuşma falan yok boşluk doldurma yapıyorsun 5 bölümden oluşuyor. Sınav sonucunda puan alıyorsun ve ona göre seviyen belli oluyor.

Massacres

Mesaj gönderen Massacres » Pzt Şub 08, 2021 11:46 pm

Teşekkür ederim cevabınız için. 5 bölüm neler acaba ? Lesen, schreiben, hören, grammatik sanırım 4 tanesi ama 5. ne acaba? Bir de sınavı dönemin başlamasına yakın mı gönderiyor okul? Bazı arkadaşlar online sınava girdim diye yazmış ama bana hala gelmedi mail .

yagmurozdemir

Mesaj gönderen yagmurozdemir » Pzt Şub 08, 2021 11:47 pm

Hayır sadece kelimelerin eksik yerlerini dolduruyorsunız sıfat çekimi falan gibi çok karışık bir sınav değil. Kursa kayıt yaptırdıktan sonra okul gönderdi.

Massacres

Mesaj gönderen Massacres » Pzt Şub 08, 2021 11:49 pm

Kayıtlar 1 Mart’ta başlamıyor mu ? Bana gelen kabul kağıdında öyle yazıyordu çünkü

yagmurozdemir

Mesaj gönderen yagmurozdemir » Pzt Şub 08, 2021 11:55 pm

Ön kayıt

Massacres

Mesaj gönderen Massacres » Pzt Şub 08, 2021 11:59 pm

Ben geçen dönem kabul aldım ama yaz dönemine ertelemiştim. Tekrardan bana yaz dönemi için kabul belgesi gönderdiler Ocak ayında ama link göndermediler sınav için . Acaba gönderirler mi yoksa mail atıp sormam mı gerekiyor ?

yagmurozdemir

Mesaj gönderen yagmurozdemir » Sal Şub 09, 2021 12:04 am

Hiç bilmiyorum ki bana direkt gönderdiler 1 nisana kadar çözün diye yaz dönemi için başvurmuştum ben de. Hatta çözmeme rağmen tekrar hatırlatma olarak gönderdiler. Bir sorun isterseniz

Massacres

Mesaj gönderen Massacres » Sal Şub 09, 2021 12:17 am

Anladım teşekkür ederim cevaplarınız için