Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Garantör belgemde eski pasaportumu kullandım sorun olur mu?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Eftelyamcr

Garantör belgemde eski pasaportumu kullandım sorun olur mu?

Mesaj gönderen Eftelyamcr » Cmt Oca 30, 2021 7:02 pm

Merhaba Öğrenci Vizesi almak için Almanyadaki akrabalarım tarafından eski pasaportumla garantör belgesi aldım. Fakat eski pasaportumun kullanım süresi 1 yıl kalmıştı ve ben bilmeden bu pasaportla garantör belgemi aldım. Ama şimdi yeni pasaportum var ve vize işlerimi bu pasaportla yapmak zorundayım. Şu an vize de 2 pasaportum var gözüküyor. Vize de bu sorun olur mu bilgisi olan yazabilir mi?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Garantör belgemde eski pasaportumu kullandım sorun olur mu?

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 31, 2021 11:44 pm

Eski pasaportu da vize görüsmesine götürün, sorun olmaz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

NachDeutsch

Re: Garantör belgemde eski pasaportumu kullandım sorun olur mu?

Mesaj gönderen NachDeutsch » Pzt Şub 01, 2021 2:51 pm

Eftelyamcr yazdı: Cmt Oca 30, 2021 7:02 pm Merhaba Öğrenci Vizesi almak için Almanyadaki akrabalarım tarafından eski pasaportumla garantör belgesi aldım. Fakat eski pasaportumun kullanım süresi 1 yıl kalmıştı ve ben bilmeden bu pasaportla garantör belgemi aldım. Ama şimdi yeni pasaportum var ve vize işlerimi bu pasaportla yapmak zorundayım. Şu an vize de 2 pasaportum var gözüküyor. Vize de bu sorun olur mu bilgisi olan yazabilir mi?
Hangi eyaletten aldiniz? Benim alacagim yerde hala kapalı. Sponsor belgesi vermiyorlar.