Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ MEZUNU

aktif forumculuk : uyeler bulusuyor!
FLATR

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ MEZUNU

Mesaj gönderen FLATR » Pzt Oca 18, 2021 6:21 pm

MERHABA YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ MEZUNU HANGİ BÖLÜMDE YÜKSEK LİSANS YAPABİLİR????VE İNFORMATİK YAPABİLİRMİ????
CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM

Kullanıcı avatarı
Alarech

Re: YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ MEZUNU

Mesaj gönderen Alarech » Pzt Oca 18, 2021 8:59 pm

FLATR yazdı: Pzt Oca 18, 2021 6:21 pm MERHABA YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ MEZUNU HANGİ BÖLÜMDE YÜKSEK LİSANS YAPABİLİR????VE İNFORMATİK YAPABİLİRMİ????
CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM
Selamlar.Wirtschaftsinformatik masteri yapabilirsiniz.

FLATR

Mesaj gönderen FLATR » Pzt Oca 18, 2021 9:30 pm

İNFORMATİK VEYA İŞLETME YAPABİLİRMİ HOCAM??

Kullanıcı avatarı
Alarech

Mesaj gönderen Alarech » Pzt Oca 18, 2021 9:32 pm

FLATR yazdı: Pzt Oca 18, 2021 9:30 pm İNFORMATİK YAPABİLİRMİ HOCAM??
Hocam inan master şeyini bilmiyorum.Ama senin bölümün Almanya'da Wirtschaftsinformatik diye geçiyor.İçinde informatik barındırdığı için kabul alabilirsin.Lisans için ybs kazanıp informatik okunuyor fakat master için kesin bir şey diyemem fakat kabul alma ihtimalin var.

FLATR

Mesaj gönderen FLATR » Pzt Oca 18, 2021 9:34 pm

HOCAM İŞLETME MASTER YAPABİLİRMİ PEKİ????

Kullanıcı avatarı
Alarech

Mesaj gönderen Alarech » Pzt Oca 18, 2021 10:28 pm

FLATR yazdı: Pzt Oca 18, 2021 9:34 pm HOCAM İŞLETME MASTER YAPABİLİRMİ PEKİ????
Hocam bence işletme,ekonomi,informatik masteri yapılabilir.Fakat başvuru sürecinde ekstra araştırmanda fayda var.

hallihallo

Mesaj gönderen hallihallo » Sal Oca 19, 2021 8:34 am

almanyada merkezi yerleştirme olmadığı için bu tamamen okula kalmış bir karardır.
yüksek lisans başvurusu yaparken, not dokümünü gönderiyorsun.
arkadaşıma bir okul: bizim lisans informatikte verdiğimiz derslerle senin kendi işl.enf.bölümünde aldığın enformatik dersleri arasında 30 krediden fazla (bu limittir) fark var dediler ve red gönderdiler. hatta informatik istiyorsan illa, lisans ı tekrar oku falan dediler.
aynı şekilde aynı eyalette olan başka bir okul ise kontrol etti ve 2 ders çıkardı (auflage) bunu verip aynı zamanda informatik masteri yapıcak.
yani tek cevabı yok okullara bağlı aslında.

lilas

Mesaj gönderen lilas » Sal Oca 19, 2021 2:07 pm

hallihallo yazdı: Sal Oca 19, 2021 8:34 am almanyada merkezi yerleştirme olmadığı için bu tamamen okula kalmış bir karardır.
yüksek lisans başvurusu yaparken, not dokümünü gönderiyorsun.
arkadaşıma bir okul: bizim lisans informatikte verdiğimiz derslerle senin kendi işl.enf.bölümünde aldığın enformatik dersleri arasında 30 krediden fazla (bu limittir) fark var dediler ve red gönderdiler. hatta informatik istiyorsan illa, lisans ı tekrar oku falan dediler.
aynı şekilde aynı eyalette olan başka bir okul ise kontrol etti ve 2 ders çıkardı (auflage) bunu verip aynı zamanda informatik masteri yapıcak.
yani tek cevabı yok okullara bağlı aslında.
Merhaba, ikinci okul hangisi acaba? Ben de yüksek lisans planlıyorum da... Bir de arkadaşınızın nc puanı kaçtı türk veya alman sisteminde?