Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Airbnb

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Kartal34

Airbnb

Mesaj gönderen Kartal34 » Prş Oca 14, 2021 2:52 am

Airbnb nasil isliyor daha önce ülkeye varmadan parasini ödeyip direk ucaktan indigi gibi yerlesen varmı? Kandırılma ihtimalimiz varmıdır ?

aras92

Re: Airbnb

Mesaj gönderen aras92 » Prş Oca 14, 2021 4:36 pm

Kartal merhaba dostum senin mesajlara baktım öncelikle hayırlı olsun vizeni almışsın ben de 11 aralıkta başvurdum şartlı kabul icin hala bekliyoruz bakalım 😊bu ev meselesini ben de merak ediyorum airbnb konusu ben daha önce kullandım bu uygulamayı sitesine girip kalacağın yeri seçiyorsun kalan insanlar puanlama yapıyor mesela memnun oldukları evlere..sonra secenekler çıkıyor ordan fiyati uygun olanlara bakarsın karar verdikten sonra rezervasyon yapıyorsun yerin ayrılmış oluyor parasını da gidince artık ev sahibine ödüyorsun kisaca bu şekilde.. guvenilir yani ben bi sıkıntıyla karşılaşmadım daha önce rezervasyonunu yaptıysan uçaktan indigin gibi de gidip kalabilirsin airbnb otellerden daha uygun benim araştırmalarım sonucunda ev veya yurt bulana kadar en uygunu buralarda kalmak ben de gittiğimde öncelikle buralarda kalmayı düşünüyorum geçici süreliğine..tabi sonrası önemli ev veya yurt isi nasil olacak veya bu anmeldung yabancılar şubesi isleri vs nasil olacak o konu hakkında pek bi fikrim yok ama sunu biliyorum yola bi çikalım gerisi gelir inşallah bi şekilde hallederiz 😊👍

Kartal34

Mesaj gönderen Kartal34 » Prş Oca 14, 2021 5:45 pm

aras92 yazdı: Prş Oca 14, 2021 4:36 pm Kartal merhaba dostum senin mesajlara baktım öncelikle hayırlı olsun vizeni almışsın ben de 11 aralıkta başvurdum şartlı kabul icin hala bekliyoruz bakalım 😊bu ev meselesini ben de merak ediyorum airbnb konusu ben daha önce kullandım bu uygulamayı sitesine girip kalacağın yeri seçiyorsun kalan insanlar puanlama yapıyor mesela memnun oldukları evlere..sonra secenekler çıkıyor ordan fiyati uygun olanlara bakarsın karar verdikten sonra rezervasyon yapıyorsun yerin ayrılmış oluyor parasını da gidince artık ev sahibine ödüyorsun kisaca bu şekilde.. guvenilir yani ben bi sıkıntıyla karşılaşmadım daha önce rezervasyonunu yaptıysan uçaktan indigin gibi de gidip kalabilirsin airbnb otellerden daha uygun benim araştırmalarım sonucunda ev veya yurt bulana kadar en uygunu buralarda kalmak ben de gittiğimde öncelikle buralarda kalmayı düşünüyorum geçici süreliğine..tabi sonrası önemli ev veya yurt isi nasil olacak veya bu anmeldung yabancılar şubesi isleri vs nasil olacak o konu hakkında pek bi fikrim yok ama sunu biliyorum yola bi çikalım gerisi gelir inşallah bi şekilde hallederiz 😊👍
Eyvallah saol ;) buyuk ihtimal 2 ay felan tutucam airbnb. O sirada ev bulmaya bakarim ;) 1 aydan sonra kira sozlesmesi yapiyorlarya isime geliyor bari bloke hesaptan parayi cekebilirim hemen :)

aras92

Mesaj gönderen aras92 » Prş Oca 14, 2021 6:02 pm

aylık tutarsan günlükten daha indirimli oluyor daha iyi yani 👍 sen hangi şehre gidiyorsun dil kursu vs nerden ayarladin

Kartal34

Mesaj gönderen Kartal34 » Prş Oca 14, 2021 7:26 pm

aras92 yazdı: Prş Oca 14, 2021 6:02 pm aylık tutarsan günlükten daha indirimli oluyor daha iyi yani 👍 sen hangi şehre gidiyorsun dil kursu vs nerden ayarladin
Vizede duisburg dedimde dussekdorfa gidicem buyuk ihtimal dil kursuda duisburgda. Acaba airbnb de ev tutunca almanyada turk lirasi ilemi oduyoruz onu merak ettim :) sonucta tl ile rezervasyon yapiyorsun. bilenler bilgilendirsin lutfen :D ve depozito isteniyormu? Airbnb de aylikda

aras92

Mesaj gönderen aras92 » Prş Oca 14, 2021 8:31 pm

Türk lirası kabul etmezler kral sanmiyorum euro ile odeyeceksin nakit euro bulundur yaninda bence 👍depozito konusunda bilgim yok ama ev sahibine baglidir bazıları ister bazıları istemez. duisburg dusseldorf civarında ucuz dil kursları var mi aylık veya kur fiyatları nasil bir bilgin var mi bu konuda ?

Kartal34

Mesaj gönderen Kartal34 » Prş Oca 14, 2021 8:51 pm

aras92 yazdı: Prş Oca 14, 2021 8:31 pm Türk lirası kabul etmezler kral sanmiyorum euro ile odeyeceksin nakit euro bulundur yaninda bence 👍depozito konusunda bilgim yok ama ev sahibine baglidir bazıları ister bazıları istemez. duisburg dusseldorf civarında ucuz dil kursları var mi aylık veya kur fiyatları nasil bir bilgin var mi bu konuda ?
L.a.n.e.s Var 400 euro 2 ay sürüyor en uygunu bu duisburgdaki buna gidiyorum ben

sertas

Mesaj gönderen sertas » Cmt Şub 13, 2021 7:25 pm

Kartal34 yazdı: Prş Oca 14, 2021 7:26 pm Vizede duisburg dedimde dussekdorfa gidicem buyuk ihtimal dil kursuda duisburgda. Acaba airbnb de ev tutunca almanyada turk lirasi ilemi oduyoruz onu merak ettim :) sonucta tl ile rezervasyon yapiyorsun. bilenler bilgilendirsin lutfen :D ve depozito isteniyormu? Airbnb de aylikda
Ödeme yaptığın kredi kartında euro ile ödeme seçeneği yoksa, tl olarak ekstrene yansır. Bir de sana şunu sormak isterim, şartlı kabulde kullanmak üzere aldığın presence letterı hangi kurstan edindin? Mail olarak yazmak istersen skintas@hotmail.com