Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Goethe B1 Schreiben Örnekleri ve Öneriler

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Computer_Berkay

Goethe B1 Schreiben Örnekleri ve Öneriler

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Çrş Oca 13, 2021 3:14 pm

Arkadaşlar merhaba, Goethe b1 için Schreiben örnekleri bulabileceğim bir link vs. paylaşabilir misiniz ilaveten önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. İyi Günler.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

time

Re: Goethe B1 Schreiben Örnekleri ve Öneriler

Mesaj gönderen time » Çrş Oca 13, 2021 8:05 pm

Deutsch mit Marija.. Sistem olarak çok karışık gözükebilir fakat içerik olarak aşırı yoğun.. Hatta Türkiye'deki bazı zeki youtuberler bu kanaldaki içerikleri (b1 için kalıplar vs) türkçe anlatarak kendilerininmiş gibi göstermeyi çok seviyor xd...

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Çrş Oca 13, 2021 8:50 pm

time yazdı: Çrş Oca 13, 2021 8:05 pm Deutsch mit Marija.. Sistem olarak çok karışık gözükebilir fakat içerik olarak aşırı yoğun.. Hatta Türkiye'deki bazı zeki youtuberler bu kanaldaki içerikleri (b1 için kalıplar vs) türkçe anlatarak kendilerininmiş gibi göstermeyi çok seviyor xd...
Yani deutsch mit marijaya bakmam yeterli midir :lol:

time

Mesaj gönderen time » Çrş Oca 13, 2021 9:48 pm

Computer_Berkay yazdı: Çrş Oca 13, 2021 8:50 pm Yani deutsch mit marijaya bakmam yeterli midir :lol:
Böyle bir genelleme yapmam mümkün değil. Onun haricinde vk sitesinden B1 seviyesinde çok güzel kitaplar indirebilirsiniz kalıplar hakkında bilgi veren. Ve eklemeyi unutmuşum, kusura bakmayın lütfen bol bol deneme yapın.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Çrş Oca 13, 2021 10:01 pm

time yazdı: Çrş Oca 13, 2021 9:48 pm Böyle bir genelleme yapmam mümkün değil. Onun haricinde vk sitesinden B1 seviyesinde çok güzel kitaplar indirebilirsiniz kalıplar hakkında bilgi veren. Ve eklemeyi unutmuşum, kusura bakmayın lütfen bol bol deneme yapın.
Estagfurullah teşekkürler hueber 15li denemeler var 15 inde ona baslayacam ilaveten 11 subatta girecem sinava schreibenda sadece ornek inceledim yazmadim bugune kadar yarin yazmaya baslicam yetisir mi sizce yoksa schreiben zaman isteyen bir sey mi cevaplariniz icin tesekkur ederim 😇

time

Mesaj gönderen time » Çrş Oca 13, 2021 11:58 pm

Computer_Berkay yazdı: Çrş Oca 13, 2021 10:01 pm Estagfurullah teşekkürler hueber 15li denemeler var 15 inde ona baslayacam ilaveten 11 subatta girecem sinava schreibenda sadece ornek inceledim yazmadim bugune kadar yarin yazmaya baslicam yetisir mi sizce yoksa schreiben zaman isteyen bir sey mi cevaplariniz icin tesekkur ederim 😇
Kontrol ettirebileceğin birisi olursa ve her 1-2 günde bi yazarsan çok rahat yetişir bence... diğer kısımlarının yeterli olduğunı varsayıyorum... Bu arada stresli olmanı anlıyorum ama iyi çalıştıktan sonra sıkıntı olmaz...B1'i "sınav" olarak geçmek çıkacak potansiyel yerlere çalıştıktan sonra çok zor değil

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Prş Oca 14, 2021 12:04 am

time yazdı: Çrş Oca 13, 2021 11:58 pm Kontrol ettirebileceğin birisi olursa ve her 1-2 günde bi yazarsan çok rahat yetişir bence... diğer kısımlarının yeterli olduğunı varsayıyorum... Bu arada stresli olmanı anlıyorum ama iyi çalıştıktan sonra sıkıntı olmaz...B1'i "sınav" olarak geçmek çıkacak potansiyel yerlere çalıştıktan sonra çok zor değil
Evde kendim calisiyorum maalesef her yer kapali oldugundan lesen ve horen genellikle 18/30 19/30 20 bazen 21/30 oluyor bunlardan yuksek olmadi daha dusukde olmadi (ilk denemeler hariç) sprechen ugrasiyorum kalıplarım var calistigim temalara gelirse buyuk ihtimal gecerim su an icin boyle yani :) Ha ilaveten var kontrol edebilecek kisiler.

time

Mesaj gönderen time » Prş Oca 14, 2021 12:09 am

Computer_Berkay yazdı: Prş Oca 14, 2021 12:04 am Evde kendim calisiyorum maalesef her yer kapali oldugundan lesen ve horen genellikle 18/30 19/30 20 bazen 21/30 oluyor bunlardan yuksek olmadi daha dusukde olmadi (ilk denemeler hariç) sprechen ugrasiyorum kalıplarım var calistigim temalara gelirse buyuk ihtimal gecerim su an icin boyle yani :) Ha ilaveten var kontrol edebilecek kisiler.
B2 için almanyadan online ders almanı önerebilirim... ben öyle yapıyorum ve memnunum...ve özel konular üzerine söylenecek sözlerden ziyade her türlü konuya gidecek kalıplara daha ağırlık vermeni öneririm.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Prş Oca 14, 2021 12:12 am

time yazdı: Prş Oca 14, 2021 12:09 am B2 için almanyadan online ders almanı önerebilirim... ben öyle yapıyorum ve memnunum...ve özel konular üzerine söylenecek sözlerden ziyade her türlü konuya gidecek kalıplara daha ağırlık vermeni öneririm.
B1 i halledeyim de b2 icinde onerilerini o zaman yaparim :lol: