Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya üniversiteler arası yatay geçiş

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Kartal34

Almanya üniversiteler arası yatay geçiş

Mesaj gönderen Kartal34 » Pzr Oca 10, 2021 8:43 pm

Merhaba
Almanyada üniversiteler arası yatay geçiş varmı varsa nasıl prosedür uygulanıyor yani ilk dönem den sonramı geçilir veya tüm derslerden geçmekmi gerekir yatay geçiş icin? Bilgisi olann yazarsa sevinirim :)

AliEren33

Re: Almanya üniversiteler arası yatay geçiş

Mesaj gönderen AliEren33 » Pzr Oca 10, 2021 8:56 pm

Valla daha önce bende açtım bu başlığı ama cevap gelmemişti umarım şimdi gelir. Ben kendim bazı üniversitelere sordum da kendileri böyle bir şeyin olmadığını felan söylediler. Yatay geçiş diyince anlamamış da olabilirler belki ifade tarzlari da farkli olabilir

Kartal34

Re: Almanya üniversiteler arası yatay geçiş

Mesaj gönderen Kartal34 » Pzr Oca 10, 2021 10:06 pm

AliEren33 yazdı: Pzr Oca 10, 2021 8:56 pm Valla daha önce bende açtım bu başlığı ama cevap gelmemişti umarım şimdi gelir. Ben kendim bazı üniversitelere sordum da kendileri böyle bir şeyin olmadığını felan söylediler. Yatay geçiş diyince anlamamış da olabilirler belki ifade tarzlari da farkli olabilir
Büyük ihtimal vardır fakat biz artık ifademi edemiyoruz anlamadım bende ögrenemedim :( bilen biri olsa yardımcı olsa ne iyi olurdu