Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

lisansı almanca okumak ve Ingilizce okumak

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
spookykiwi74

Re: lisansı almanca okumak ve Ingilizce okumak

Mesaj gönderen spookykiwi74 » Cmt Oca 09, 2021 2:55 am

itsallgoodman yazdı: Cmt Oca 09, 2021 1:29 am Ha ben de diyorum neden Ingilizce işletme seçince hiç bir devlet üniversitesi çıkmıyor, hem uluslararası olunca da bachelor of science vardı sanırım. Ulan aklıma soktun şimdi bak uyuyamam bu gece:d
ahkdhakdhak aynen hem bsc hem ba var. ben uluslararası işletmeye başvurucam ama mat yüzünden biraz tırsıyorum sanırım sende de durum öyle

itsallgoodman

Mesaj gönderen itsallgoodman » Cmt Oca 09, 2021 1:37 pm

spookykiwi74 yazdı: Cmt Oca 09, 2021 2:55 am ahkdhakdhak aynen hem bsc hem ba var. ben uluslararası işletmeye başvurucam ama mat yüzünden biraz tırsıyorum sanırım sende de durum öyle
aynen kanka bende de aynı durumlar geçen forumda bununla ilgili post açmıştım şöyle bi link bıraktılar:

https://www.bwl.uni-hamburg.de/studium/ ... ruktur.pdf

Uni Hamburg'un işletme ders programıymış eğer orada yazan matematik 2 düşündüğüm şeyse baya yorucak ama imkansız da değil öğrenilir yani.

itsallgoodman

Mesaj gönderen itsallgoodman » Cmt Oca 09, 2021 1:39 pm

bu arada Ingilizce lisansta hazırlık var mı yoksa direkt başlıyolar mı

Kullanıcı avatarı
Alarech

Mesaj gönderen Alarech » Cmt Oca 09, 2021 6:04 pm

itsallgoodman yazdı: Cmt Oca 09, 2021 1:39 pm bu arada Ingilizce lisansta hazırlık var mı yoksa direkt başlıyolar mı
İngilizce hazırlık bildiğim kadarıyla yok.