Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Deutschstudent-Youtube Kanalimiz

Forum kurallari ve site ile ilgili duyurular, yonetici alim ilanlari vs.
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Deutschstudent-Youtube Kanalimiz

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Ara 26, 2020 11:44 pm

Deutschstudent - Youtube kanalimiz artik yayinda. Almanya da egitimle ilgili önemli bilgileri ordan sizlerle paylasmaya devam edecegiz.

Kanalimiza üye olalim lütfen. Simdiden desteginiz icin tesekkürler:

https://www.youtube.com/channel/UCYUdQz ... YqR1p3xDUw
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

technonur

Re: Deutschstudent-Youtube Kanalimiz

Mesaj gönderen technonur » Sal Ara 29, 2020 1:13 am

Hayirli olsun

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Sal Ara 29, 2020 8:39 am

Arkadaşlar destek verelim abone olalım bu kadar kisiyiz forumda ayıptır :)
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

zAHo

Mesaj gönderen zAHo » Pzt Oca 18, 2021 8:26 am

Physiker yazdı: Cmt Ara 26, 2020 11:44 pm Deutschstudent - Youtube kanalimiz artik yayinda. Almanya da egitimle ilgili önemli bilgileri ordan sizlerle paylasmaya devam edecegiz.

Kanalimiza üye olalim lütfen. Simdiden desteginiz icin tesekkürler:

https://www.youtube.com/channel/UCYUdQz ... YqR1p3xDUw
Abone oldum, videolarınıza bakıyorum ancak bir eleştiri yapmak istiyorum haddime değil sadece daha iyi yerlere gelme potansiyeliniz var o yüzden ;

Çok fazla bilgilendirici video çekme imkanınız var, çok iyi bir kitle var elinizde ayrıca bunları yapınca Web sitesine çok daha fazla insan gelicek, YouTube'da röportaj serileri yapabilirsiniz her şehirden ve işten, okuldan kişi ile yani yaptıklarınız var ancak çok baştan savma olmuş gibi duruyor edit siz ve direkt olarak atılmış bu forum ve site cidden köklü bir forum ve site bence çok daha iyi şeyleri her platformda başarırsınız diyorum yolunuz açık olsun :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Oca 31, 2021 11:52 pm

Video kaliteleri su anda cok iyi olmasa da (Almanya da kapanma dolayisiyla su anda teknolojik ürün satan magazalar kapali ve internette verdigimiz bazi siparisler 5-6 hafta sonra yollanmaya basladi) göstermis oldugunuz ilgiye tesekkür ederim. Genel konulari bitirmek üzereyiz.. Bayagi da bir söylesi yaptik Almanya da egitim alan veya bitirmis arkadaslarla, her pazar aksami veya pazartesi günü birini acacagiz. Cok enteresan seyler ögrendim, onlari takip etmenizi tavsiye ederim. Yine 1 ay sonra Almanya da üniversite egitimi ile ilgili yine bize özgü süpriz videolar olacak.

Bir de sunu belirteyim, "Youtuber" olarak bir maddi beklentimiz yok:) Youtube kanalimiza abone olalim ve videolari sosyal medya hesaplarimizda elinizden geldigi kadar paylasalim lütfen.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com