Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

MYO\'DAN Varmi Vize Alan !

Almanya'dan Turkiye'ye kesin donus: sebepler, donerken yapilmasi gerekenler... Hepsi burada...
ersin35

Mesaj gönderen ersin35 » Pzr Eki 30, 2016 7:18 pm

PPPPMerhaba arkadaslar bende meslek yuksek okulundan mezun oldum ama merak ediyorum burda myo da vize randevusu olan yada vize bekleyen ve alan varsa hangi konsolosluk vb bilgiler.:)
''Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala ucup gidiyor ve bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir.''

Carpediem

technonur

Mesaj gönderen technonur » Pzr Eki 30, 2016 11:51 pm

bisuru myo mezunu olupta egitim goren var sahsen bende myo mezunu olarak geldim hicbir dezavantajini da gormedim.

koraympowerr

Re: MYO\'DAN Varmi Vize Alan !

Mesaj gönderen koraympowerr » Çrş May 10, 2017 12:27 am

onur bende bu sene myo dan mezun olacam ve almanyada eğitim düşünüyorum bı yardımcı olumusun?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş May 10, 2017 10:27 am

koraympowerr yazdı:onur bende bu sene myo dan mezun olacam ve almanyada eğitim düşünüyorum bı yardımcı olumusun?

Sorularini genel olarak burda yöneltebilirsin, yardimci oluruz.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

koraympowerr

Mesaj gönderen koraympowerr » Cmt May 20, 2017 5:57 pm

ben haziranda myo makına bolumunden mezun oluyorum hem secebileceğim bolumleri merak ediyorum hemde işlemleri nasıl yaptılar ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt May 20, 2017 11:32 pm

Hangi bölümden mezun olacaksin?
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

koraympowerr

Mesaj gönderen koraympowerr » Prş Kas 15, 2018 6:58 pm

makına bölümü kusura bakmayın baya bi geç oldu askerdeydim :D

Kartal34

Mesaj gönderen Kartal34 » Prş Ara 17, 2020 4:07 pm

ersin35 yazdı: Pzr Eki 30, 2016 7:18 pm PPPPMerhaba arkadaslar bende meslek yuksek okulundan mezun oldum ama merak ediyorum burda myo da vize randevusu olan yada vize bekleyen ve alan varsa hangi konsolosluk vb bilgiler.:)
Selam kardeşim :) Bende myo mezunlarını vizede dezavantaj olarak biliyordum fakat yakın çevremden oldukça giden vardı :) Hiç biri vizede aksi bir durumla karşılaşmadı bu konuyla ilgili aksine daha avantajlıymış internetten tanıştığım bir tane arkadaşım teknik bir okul yani myo bitirmek ve teknik bir üniversiteye gitmek daha avantajlıymış aksine :) Kesin olmamak la beraber sadece duyduklarımı ve deneyimlerimi paylaşmak istedim.