Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni assist

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
alperen20

Uni assist

Mesaj gönderen alperen20 » Sal Ara 15, 2020 5:05 am

Herkese merhaba bir kac sorum olucakti. Ben uni assist ile basvurumu yaptim korona öncesi belgelerimizi filan gönderiyorken bu dönemde basvurumu yaptigimda kagit göndermeyin gibi yazi cikiyor lakon forumda bazi kisiler kagitlari gönderdigini yazmis. Bu durumu aciklayabilcek var mi ? Yeni arayüz basit gibi gözükse de karmasik olmus o yüzden basvuru kisminda belge ekle dediginiz yer kafami karistir belge sectirmedigi icin sadece sisteme yükleyip biraktim acaba dogru mu yaptim ?

elifa

Re: Uni assist

Mesaj gönderen elifa » Sal Ara 15, 2020 10:37 am

her okul belgeleri somut olarak istemiyor, dediğiniz gibi muhtemelen pandemiden dolayı sadece elektronik istiyo çoğu şuan

alperen20

Re: Uni assist

Mesaj gönderen alperen20 » Sal Ara 15, 2020 2:14 pm

Çünkü belge yüklediğimiz yerde “ Papierloses Bewerbungsverfahren: Bitte schicken Sİe Für diesen Antrag keine Dokumente per Post. Laden Sie Ihre Dateien stattdessen bitte online hoch” yazıyor ama dediğim gibi forumdakiler 2-3 gün önceki forum yazılarında belgelerim oraya ulaşmış vb gibi ifadeler kullanmışlar