Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dusseldorf yurt ev

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
bawbaw

Dusseldorf yurt ev

Mesaj gönderen bawbaw » Pzr Kas 08, 2020 5:01 pm

Dusseldorf ve çevresinde daha önce bulunmuş arkadaşlardan öneri istiyorum. Barınma giderini düşürmek için bu ayın sonuna kadar uygun bir yurt arayışındayım. Varsa önceden kaldığınız yurt ya da "şu bölgede ucuz" olur dediğiniz bir yer ismi gerçekten çok işime yarayacak. Şimdiden teşekkürler

oguzhanaydin

Re: Dusseldorf yurt ev

Mesaj gönderen oguzhanaydin » Prş Kas 12, 2020 7:19 pm

selam aralık ayı için odamı kiralamayı düşünüyorum. iletişime geçebiliriz oguzhanaydin97@hotmail.com

bawbaw

Mesaj gönderen bawbaw » Cum Kas 13, 2020 2:33 am

oguzhanaydin yazdı: Prş Kas 12, 2020 7:19 pm selam aralık ayı için odamı kiralamayı düşünüyorum. iletişime geçebiliriz oguzhanaydin97@hotmail.com
Ilerleyen günlerde netleşince sizinle iletişime geçeceğim

Ogrenci99

Mesaj gönderen Ogrenci99 » Cum Kas 13, 2020 2:45 am

Dusseldorfta okuyup duisburg da kalan cok arkadasim var. Duisburg da kalmani oneririm cunku kiralar cok daha ucuz ve dusseldorfa trenle sadece 15 dakika. Duisburg da kalirsan yurt bulman da cok kisa surer cunku bilmedigim bi sebepten dolayi dusseldorfa gore cok daha kisa bi bekleme sureleri var. Ornegin ben 5 aydir studierendenwerk dusseldorf un yurt sirasindayim. Fakat duisburg daki sirada sadece iki hafta bekledim ve hemen yurt cikti bana.

emekgunes

Mesaj gönderen emekgunes » Cum Kas 13, 2020 11:47 am

Hem Düsseldorf hem de Duisburg yurt basvurusu nasil yaptiniz. Bildigim kadariyla ikisi de ayri Studierendenwerk lere bagli. Hangi
Universitede okuyorsunuz?

Ogrenci99

Mesaj gönderen Ogrenci99 » Cum Kas 13, 2020 2:43 pm

Hayır ikisi farklı studierendenwerk.