Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Niyet ve Motivasyon Mektupları Hakkında

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Pfadfinder

Niyet ve Motivasyon Mektupları Hakkında

Mesaj gönderen Pfadfinder » Prş Kas 12, 2020 8:38 pm

Arkadaşlar bu mektupları kendimiz Almanca yazabilir miyiz ? Yoksa Türkçe yazıp yeminli tercümana vermek zorunda mıyız ? Mektuplar ile ilgili verebileceğiniz ipuçları vs varsa da buranın altına yazarsanız çok sevinirim

koloo

Re: Niyet ve Motivasyon Mektupları Hakkında

Mesaj gönderen koloo » Prş Kas 12, 2020 9:12 pm

Pfadfinder yazdı: Prş Kas 12, 2020 8:38 pm Arkadaşlar bu mektupları kendimiz Almanca yazabilir miyiz ? Yoksa Türkçe yazıp yeminli tercümana vermek zorunda mıyız ? Mektuplar ile ilgili verebileceğiniz ipuçları vs varsa da buranın altına yazarsanız çok sevinirim
Kendin almanca yazabilirsin bi problem yok

doga

Re: Niyet ve Motivasyon Mektupları Hakkında

Mesaj gönderen doga » Prş Kas 12, 2020 11:50 pm

Merhaba,
Evet ben de kendim almanca yazmistim, okuldaki almanca hocam sag olsun kontrol etti ve onla basvurdum. Cok sükür bi sikinti cikmadi. Bilir kisi degilim tabii ki ama ipucu olaraksa kendinizi biraz tanitin, basarilarinizdan bahsedin. Liseyi 90 ortalamayla bitirmeyi bile basari olarak gösterebilirsiniz bence :D Neden o bölümü okumak istiyorsunuz, okuduktan sonra ne yapmayi planliyorsunuz falan onlari anlatin. Neden o okul neden o sehir gibi seyleri de atlamayin bence.