Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yeni sistem

Istek, uyari, sikayet, tebrik ve site ile ilgili goruslerini yaz.
capsaicin

Re: Yeni sistem

Mesaj gönderen capsaicin » Sal Kas 14, 2017 9:26 pm

bazı mesajlarda emoji koyuyorlar, cep telefonundan giren kişiler heralde bunlar. sayfanın yarısını kaplıyor neredeyse kocaman çıkıyor. farklı farklı kişilerde de gördüm sistemle ilgili sanırım.

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Kas 15, 2017 1:53 am

sagol bildirimin icin. ben de farkettim ama henüz irdeleyemedim sorunun neden kaynaklandigini. vakit oldugunda bakicam

hiPoKoNdRiyAk

Mesaj gönderen hiPoKoNdRiyAk » Cmt Şub 10, 2018 2:30 am

Gürkan her neredeysen kullanıcı adımı değiştir lütfen. :d

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Şub 11, 2018 11:36 pm

hiPoKoNdRiyAk yazdı: Cmt Şub 10, 2018 2:30 am Gürkan her neredeysen kullanıcı adımı değiştir lütfen. :d
Niye gayet güzel=)
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

mavisim

Mesaj gönderen mavisim » Pzt Oca 07, 2019 9:40 pm

Naçizane birkaç şey yazmak istiyorum,
Üniversite tanıtımları çok güzel,son dönemlerde yenilendi o da gayet güzel ama sayfa düzeninde bir sıkıntı var,hem dağınık hem logolarıyla konduğu için sürekli daha fazlasını açmak gerekiyor,zaman kaybına neden oluyor, en azından satır görünümü olsa yani isimler halinde olsa daha pratik olacak.
Bir de siteye gece kipi yapabilirseniz akşam yapılan okumalar gözlerimiz için daha rahat hale gelebilir.
Tşkler.
Degismeyen tek sey degisimdir!

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Pzt Oca 07, 2019 10:01 pm

AliEren

Mesaj gönderen AliEren » Pzt Haz 03, 2019 10:18 pm

merhaba başlık nasıl açıyorum daha yeni kaydoldumda bulamadım

Biyolog

Mesaj gönderen Biyolog » Pzr Kas 08, 2020 10:56 pm

Merhaba,

Foruma yeni kayıt oldum. "Yeni Başlık" butonuna ulaşamıyorum, yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

hanzas

Mesaj gönderen hanzas » Pzr Kas 08, 2020 11:00 pm

Biyolog yazdı: Pzr Kas 08, 2020 10:56 pm Merhaba,

Foruma yeni kayıt oldum. "Yeni Başlık" butonuna ulaşamıyorum, yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.
Portal yerine Ana sayfaya tıkla. Orada olan ana başlıklardan, açmak istediğin başlığa uygun olanı seç ve tıkla. O zaman yeni başlık butonunu göreceksin.

Biyolog

Mesaj gönderen Biyolog » Pzr Kas 08, 2020 11:30 pm

hanzas yazdı: Pzr Kas 08, 2020 11:00 pm Portal yerine Ana sayfaya tıkla. Orada olan ana başlıklardan, açmak istediğin başlığa uygun olanı seç ve tıkla. O zaman yeni başlık butonunu göreceksin.
Çok teşekkür ediyorum.

hanzas

Mesaj gönderen hanzas » Pzt Kas 09, 2020 12:22 am

Biyolog yazdı: Pzr Kas 08, 2020 11:30 pm Çok teşekkür ediyorum.
Bir şey değil, hoş geldin. :)

Biyolog

Mesaj gönderen Biyolog » Pzt Kas 09, 2020 12:51 am

Hoş buldum, sağ olun :)

holdenscofiedl

Mesaj gönderen holdenscofiedl » Pzt Kas 09, 2020 3:47 am

ben mi beceremedim bilmiyorum ama 2 kelime ile arama yapildigi zaman, farkli cumlelerde gecen birbirinden bağımsız 2 ayrı kelime gibi arıyor. bu da tam olarak aranan bilgiye erişmeyi zorlaştırabiliyor bence. ardışık yazılmış kelimeleri aratabilme secenegi sitede aranan bilgiyi kolay bulmayi saglayabilir.

bir de 1 baslikta ayni kelime yuzlerce kez gecmis olabiliyor ama aranan bilgiyle alakalı hiç bir bağı olmayabiliyor. ornek vermek gerekirse; seyahat saglik sigortasi herhalde sitede milyar kez yazilmis bir tamlama. cok fazla baslikta geciyor ve vize ani defteri gibi yogun mesajin oldugu basliklarda cokca geciyor. bu konuyla alakali kendi durumuma benzer bir sey bulacagim derken isler arap sacina dönuyor.
(bu 2 yazdigimda da belki benim hatam vardir bilmiyorum, sadece bilgilendirmek istedim. belki bir faydasi dokunur. ya da ben hatami duzeltip daha dogru ve kolay sekilde erisebilirim, ya da baskasi)

bir de forum ana sayfasinin en buyuk bolumunu kapsayan kisim son yazilan basliklar. bu yuzden sitedeki sabitlenmis basliklara yonelim az oluyor bence. az degil 15 seneye yakin diye biliyorum sitenin gecmisi var. sabitlenen basliklarin cogunda cok faydali bilgiler var ama ozellikle yeni kayit olmus uyelerin ve sadece belli araliklarla siteye giris yapan insanlarin buyuk cogunlugu sadece bu son basliklari goruyor. aslinda merak ettikleri bilgilerin buyuk bir cogunlugu zaten sabitlenen basliklarda var. uyelerin ilk gordugu ve forum icindeki navigasyonu daha dogru kanalize edilirse bilgilerin tek bir yerde toplanmasi ve erisilmesi kolay olur diye dusunuyorum.

cok sıkıştığım anlarda cokca bilgi sahibi oldum sizler sayesinde ne kadar tesekkur etsek azdır. emeginize saglık.