Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

AÇIK LİSE İLE LİSANS

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
catay1

AÇIK LİSE İLE LİSANS

Mesaj gönderen catay1 » Cum Eki 30, 2020 1:58 am

forumda açık lise mezunu olup almanyada lisans eğitimi gören var mı acaba sormak istediğim bir kaç soru var da çok teşekkürler şimdiden yardımınız için

AliEren33

Re: AÇIK LİSE İLE LİSANS

Mesaj gönderen AliEren33 » Cum Eki 30, 2020 1:01 pm

Ben aldım, ama şu anda Almanya'da değilim vize bekliyorum

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Cum Eki 30, 2020 3:07 pm

AliEren33 yazdı: Cum Eki 30, 2020 1:01 pm Ben aldım, ama şu anda Almanya'da değilim vize bekliyorum
öncelikle kabul aldığınız için adınıza gerçekten çok sevindim ve bana da umut olmuş oldunuz umarım vizenizi de sorunsuz şekilde alır eğitim hayatınıza başlarsınız bir an önce özel değil ise hangi üniversite ve bölüm bir de normalde uygulanan prosedür dışında herhangi bir şey yaptınız mı son olarak bir de studienkolleg olayı nasıl oldu direk lisansa mı kabul edildiniz çok soru sordum kusura bakmayın birde dil seviyeniz neydi acaba başvurduğunuzda sizin gibi ne çevremde ne de internet ortamında forumlarda benimle aynı durumu yaşayan birisini bulamamıştım dediğiniz her şey benim için gerçekten çok önemli şimdiden çok teşekkürler

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Cmt Eki 31, 2020 6:12 pm

AliEren33 yazdı: Cum Eki 30, 2020 1:01 pm Ben aldım, ama şu anda Almanya'da değilim vize bekliyorum
müsait olduğunuz en kısa zamanda yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim dediğim gibi ne forumda ne de çevremde aynı durumu yaşayan sizden başka kimse yok tekrar teşekkürler şimdiden cevabınız için

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Sal Kas 03, 2020 1:20 am

yardımcı olabilir misiniz ?

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Sal Kas 03, 2020 2:40 am

öncelikle yardım sever yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim attığınız linkteki makaleleri önceden okudum açık lise ve studienkollegle ilgilide forumdaki bütün başlıklarıda okudum ve kavradım arkadaştan yardım istememin sebebi hem aklımda bazı hiç bir yerde bulamadığım sorular var sadece yaşayanların bileceği hemde bazı okullar ve fakülteler studienkolleg istemez iken bazıları istiyormuş arkadaşın okulu ve bölümü hangisiydi ve istedi mi acaba onu merak ettiğim için up luyorum konuyu belki görmüyordur altlarda kalıyor diye olabilir insanlık hali tekrar teşekkür ederim linkler için

AliEren33

Mesaj gönderen AliEren33 » Sal Kas 03, 2020 12:49 pm

Öncelikle merhaba, çok aktif değilim o sebeple göremedim mesajlarınızı, Technische Universität Clausthal den Bilgisayar mühendisliği şartlı kabul aldım. Studienkollege gerek yok direkt dil seviyesi sınavını geçince okula baslayabiliyorsun. Burada çok aktif olamıyorum Instagram adresinizi yazarsanız daha detaylı konuşabiliriz

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Sal Kas 03, 2020 6:12 pm

AliEren33 yazdı: Sal Kas 03, 2020 12:49 pm Öncelikle merhaba, çok aktif değilim o sebeple göremedim mesajlarınızı, Technische Universität Clausthal den Bilgisayar mühendisliği şartlı kabul aldım. Studienkollege gerek yok direkt dil seviyesi sınavını geçince okula baslayabiliyorsun. Burada çok aktif olamıyorum Instagram adresinizi yazarsanız daha detaylı konuşabiliriz
kişisel olarak instagram kullanmıyorum fakat eskiden kalan bir hesabım var kullanmadığım onunda kullanıcı adı bu lllllllllll7711 biraz saçma kusura bakmayın sizin için sorun değil ise oradan yazabilirsiniz

AliEren33

Mesaj gönderen AliEren33 » Sal Kas 03, 2020 7:58 pm

Mesaj yazdım ama sanırım görmediniz