Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bu şartlı kabul mü?? vize verirler mi

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
blues

Bu şartlı kabul mü?? vize verirler mi

Mesaj gönderen blues » Cmt Eki 10, 2020 9:39 am

Arkadaşlar merhaba bugün bana postayla böyle bir mektup geldi maille buunu göndermemişlerdi sadece almanca kursuna giriş için bir davetiye vardı. Bugün postayla böyle bir şey aldım sizce bu şartlı kabul mü. Vizeye götürsem şansım var mı çünkü maille attıkları almanca hazırlık kursu giriş davetiyesi yalnız dil kursu diye beklemeye alındı.

Zeugnisbewertung für den Hochschulzugang/Bestatigung Fachstudium Internationale Betriebswirtschaft und Management

wir bestätigen Ihnen hiermit, dass Sie mit den hier vorgelegten Bildungsnachweisen eine direkte Hochschulzugangberectigung und somit die Studienberechtigung für das beantrage Fach Internationale Betriebswirtschaft und Management haben.
Vor beginn das Studiums müssen Sie noch den Nachweiss ausreichender Deutschkenntnisse erbringen. Zur sprachlichen Vorbereitung auf das Studium sind Sie für den Einstufungstest des studienvorbereitenden Deutschkurses... zugelassen.
Das Fach zulassungsbeschränkt. Das bedeutet es findet ein Auswahlverfahren unter allen Bewerbern statt. Hierfür ist eine Anmeldung/Bewerbung nach dem Deutschkurs im International Office erforderlich. Eine Studienplatzgarantie können wir Ihnen leider nicht geben.

Tuna10

Re: Bu şartlı kabul mü?? vize verirler mi

Mesaj gönderen Tuna10 » Cmt Eki 10, 2020 11:24 am

Bu şartlı kabul ama sana bir yer garantisi vermiyor çünkü kısıtlı bir programa için kabul almışsın

blues

Mesaj gönderen blues » Cmt Eki 10, 2020 11:41 am

umarım vize gelir o zaman belgeler konsolosluktaydı bunu da salı günü konsolosluğa götüreceğim .. Bu belgeyi teslim için yeniden randevuya gerek var mı*

jewel68

Mesaj gönderen jewel68 » Cmt Eki 10, 2020 1:35 pm

Malesef aynısı bende de var hatta geçen pazartesi gittim konsolosluğa iki tane B1 sertifikam olmasına rağmen vermeyeceklerini söylediler.

nrcn2

Mesaj gönderen nrcn2 » Cmt Eki 10, 2020 2:31 pm

jewel68 yazdı: Cmt Eki 10, 2020 1:35 pm Malesef aynısı bende de var hatta geçen pazartesi gittim konsolosluğa iki tane B1 sertifikam olmasına rağmen vermeyeceklerini söylediler.
Belgelerini beklemeye almadılar mı?