Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

MUNIHTE OÐRENCI YURDU

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
dygerol

MUNIHTE OÐRENCI YURDU

Mesaj gönderen dygerol » Cmt Mar 20, 2010 12:05 pm

merhaba arkadaslar,onumuzdeki sene erasmusla tu munchene gidecegim,yalniz simdiden konaklama icin gozumu korkuttular,
bilgisi olan yurtlar hakkinda bilgi verebilir mi?
hangileri iyidir?
nasil basvurulur?
ve tabiki ucret?
simdiden tesekkurler(:

onra

MUNIHTE OÐRENCI YURDU

Mesaj gönderen onra » Cmt Mar 20, 2010 8:00 pm

kardes munihte yurt konusunu bende arastiriyorum yaza bende gitmeyi dusunuyorum suan icin yurt fiyatlari aylik 220-300 euro civarinda ama yer bulunmuyormus bilgisi olan arkadaslardan yardimm istiyoruz:)

dygerol

MUNIHTE OÐRENCI YURDU

Mesaj gönderen dygerol » Cmt Mar 20, 2010 8:03 pm

ozellikle olympiadorfta gozum var,ama nereden basvurmam gerekiyor?
studentenwerk munchen erasmus ogrencilerinin basvurularini kabul etmiyor,tecrubeliler yardim edebilir mi?(:

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

MUNIHTE OÐRENCI YURDU

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzr Mar 21, 2010 2:19 am

Sanirim yer yok ve bu yuzden kabul etmiyorlar..Munih\'den herkes bu konuda sikayetci.!

Var mi bilgisi olan ?

esariisik

MUNIHTE OÐRENCI YURDU

Mesaj gönderen esariisik » Pzr May 09, 2010 7:47 pm

Erasmuscu arkadaslara bi sorayim sizin yurt duurmunu. Ben kendim doktora ogrencisiyim ilk 2 ay bi evde kaldim ama baya para veriyorum yani eve:)) haziranda olympoiadorf a tasinacagim. onu da zor ayarladim baya. Studentwerke gittim bana oda verin dedim ozel olarak. bosluk varmis verdiler. Bir hafta once gittigimde vermemislerdi. Biraz sans gibi bisey. Ama tanidigim erasmuscularin cogu gelmeden once ayarlamislardi yurtlarini nasil yaptiklarini sormam lazim ogrenirsem yazarim buraya.
Ediz

cgdm

MUNIHTE OÐRENCI YURDU

Mesaj gönderen cgdm » Çrş May 12, 2010 11:52 pm

Arkadaslar merhaba, ben Almanya Munih e Erasmus ogrencisi olarak geldim ve Olydorfta kaliyorum. Yurdu gelmeden ayarladim, daha dogrusu ben ayarlamadim, okul ayarladi, hangi uniye gelceksiniz bilmiyorum ama ben lmu dayim ve lmu bildigim kadariyla butun erasmus ogrencilerine yurt ayarliyor gelmeden, benimki subat ortasinda belli olmustu, sizde ekimde gelcekseniz temmuz agustos gibi belli olabilir! Okul ayarliyor tabi ama, hani Olydorf ya da baska birtanesi artik oda biraz sansiniza kalmis, ama umarim Olydorf cikar gelecek arkadaslara, sahsen ben 1. katta olmama ragmen gayet memnunum ;) Sizede bol sans diliyorum simdiden ;)

Umarim biraz olsun yardimci olabilmisimdir :)