Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ÜNİ KAYIT DONDURMA

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
catay1

ÜNİ KAYIT DONDURMA

Mesaj gönderen catay1 » Cum Eyl 18, 2020 3:12 pm

türkiyede ki üniversiteyi dondururken daha önce donduranlar sebep olarak ne gösterdi bu sene dil kursuna türkiyede gideceğim sıfırdan öğreneceğim dondurma sebeplerinde yurtdışı eğitim diyor bu durumu yaşayan yada bilgi sahibi biri var mı şimdiden teşekkürler yardımınız için.

Computer_Berkay

Re: ÜNİ KAYIT DONDURMA

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cum Eyl 18, 2020 3:59 pm

Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Cum Eyl 18, 2020 4:08 pm

catay1 yazdı: Cum Eyl 18, 2020 3:12 pm türkiyede ki üniversiteyi dondururken daha önce donduranlar sebep olarak ne gösterdi bu sene dil kursuna türkiyede gideceğim sıfırdan öğreneceğim dondurma sebeplerinde yurtdışı eğitim diyor bu durumu yaşayan yada bilgi sahibi biri var mı şimdiden teşekkürler yardımınız için.
dondurma sebeplerinde yurt dışı eğitim diyor derken biraz devrik kurmuşum orada demek istediğim türkiye dışında bir eğitim almayı sebep olarak almış türkiyede hazırlık okuyanlar yada almanca kendi çalışanlar nasıl bir yol izledi dilekçeye ben türkiyede dil kursuna gideceğim bu yüzden dondurmak istiyorum diyip donduran var mı

2eqendy

Mesaj gönderen 2eqendy » Cum Eyl 18, 2020 4:17 pm

Ben yurtdışında okuma niyetin var, bunun için de tam zamanlı olarak dil kursuna katılmam gerekli yazmıştım. Destekleyici belge olarak da dil kursunun saatlerini ve almanyadaki okullarla olan yazışmalarımı koymuştum.

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Cmt Eyl 19, 2020 12:56 am

2eqendy yazdı: Cum Eyl 18, 2020 4:17 pm Ben yurtdışında okuma niyetin var, bunun için de tam zamanlı olarak dil kursuna katılmam gerekli yazmıştım. Destekleyici belge olarak da dil kursunun saatlerini ve almanyadaki okullarla olan yazışmalarımı koymuştum.
hangi üniversiteydi acaba birde ingilizce hazırlığı var mıydı ?

2eqendy

Mesaj gönderen 2eqendy » Cmt Eyl 19, 2020 10:05 am

catay1 yazdı: Cmt Eyl 19, 2020 12:56 am hangi üniversiteydi acaba birde ingilizce hazırlığı var mıydı ?
Hacettepe üniversitesi. Evet, bir yıl hazırlık okudum

can_karayel

Mesaj gönderen can_karayel » Cmt Eyl 19, 2020 3:56 pm

Ben de yurtdışında okuyacağımı söylemiştim. Ek olarak birkaç belge daha göstetmiştim (belgeleri hatırlamıyorum). Üniversiteden daha kabul belgesini alamamama rağmen kaydımı dondurdular. (İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, İngilizce hazırlık(hazırlık sınavını geçmiştim.)).