Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uygun fiyatlı dir kursu önerisi..

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
sametbasli

Uygun fiyatlı dir kursu önerisi..

Mesaj gönderen sametbasli » Çrş Eyl 16, 2020 12:44 pm

Merhaba
almanyada uygun dil kursu arıyorum Bunu nasıl becerebilirim ve buradan kayıt yapabilirim. internet üzerinden hangi siteden veya biyerle kontakmı kurmam gerekicek .. veyaa önerisi olann...

Kullanıcı avatarı
dabadee

Re: Uygun fiyatlı dir kursu önerisi..

Mesaj gönderen dabadee » Çrş Eyl 16, 2020 1:25 pm

Volkschule.

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Çrş Eyl 16, 2020 1:29 pm

Rotes Kreuz de var. Tabi bilmiyorum bir özel kurs kalitesinde eğitim alırmısın, öğrenci profili nasıl? Ama muhtemelen Rotes Kreuz'de mülteciler var. VHS kur başı 200€-300€ civarı oluyor bakman lazım.
https://www.roteskreuz.at/migration-suc ... tschkurse/

sametbasli

Mesaj gönderen sametbasli » Çrş Eyl 16, 2020 11:29 pm

dabadee yazdı: Çrş Eyl 16, 2020 1:29 pm Rotes Kreuz de var. Tabi bilmiyorum bir özel kurs kalitesinde eğitim alırmısın, öğrenci profili nasıl? Ama muhtemelen Rotes Kreuz'de mülteciler var. VHS kur başı 200€-300€ civarı oluyor bakman lazım.
https://www.roteskreuz.at/migration-suc ... tschkurse/
Site üzerinden başvuru yapılmıyor sanırım ve bu avusturya ile ilgili. b1 e başvuru yapmak istiyorum fakat onunla ilgili birşey görmedim.

Kullanıcı avatarı
dabadee

Mesaj gönderen dabadee » Çrş Eyl 16, 2020 11:55 pm

sametbasli yazdı: Çrş Eyl 16, 2020 11:29 pm Site üzerinden başvuru yapılmıyor sanırım ve bu avusturya ile ilgili. b1 e başvuru yapmak istiyorum fakat onunla ilgili birşey görmedim.
Roteskreuz almanyadada var diye biliyorum. Burada tanıdıklarım öyle almanca öğrendi diye duydum. Başvuru nasıl bilmiyorum.