Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Konsolosluk Tarafından Aranmak

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Ogrenci99

Konsolosluk Tarafından Aranmak

Mesaj gönderen Ogrenci99 » Sal Eyl 01, 2020 12:43 pm

Arkadaşlar dün konsoloslukta vize randevum vardı (lisans). Bu sabah ben duştayken 10 dakikalık bir periyot içinde konsolosluk tarafından 3 kez aranmışım. Görür görmez direk geri aradım vize bölümüne ulaştım bilgilerimi verdim. Fakat beni arayan çalışan gitmiş o yüzden bana mail atın dediler. Mail attım şimdi beklemedeyim. Hiç böyle bir şey başına gelen var mı? Ne için aramış olabilirler çok meraklandım ve şu an ne yapmam gerektiğini bilemedim. Fikri olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

ciruhr

Re: Konsolosluk Tarafından Aranmak

Mesaj gönderen ciruhr » Sal Eyl 01, 2020 12:48 pm

Ogrenci99 yazdı: Sal Eyl 01, 2020 12:43 pm Arkadaşlar dün konsoloslukta vize randevum vardı (lisans). Bu sabah ben duştayken 10 dakikalık bir periyot içinde konsolosluk tarafından 3 kez aranmışım. Görür görmez direk geri aradım vize bölümüne ulaştım bilgilerimi verdim. Fakat beni arayan çalışan gitmiş o yüzden bana mail atın dediler. Mail attım şimdi beklemedeyim. Hiç böyle bir şey başına gelen var mı? Ne için aramış olabilirler çok meraklandım ve şu an ne yapmam gerektiğini bilemedim. Fikri olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
yüksek ihtimal ya belgelerle ilgili bir durum var yada bir konu hakkında net bilgi almak için aramışlardır.Zaten belgelerde bir sıkıntı olunca genelde ilk veya ikinci hafta iletişime geçiyorlar.

Ogrenci99

Mesaj gönderen Ogrenci99 » Sal Eyl 01, 2020 12:56 pm

ciruhr yazdı: Sal Eyl 01, 2020 12:48 pm yüksek ihtimal ya belgelerle ilgili bir durum var yada bir konu hakkında net bilgi almak için aramışlardır.Zaten belgelerde bir sıkıntı olunca genelde ilk veya ikinci hafta iletişime geçiyorlar.
Belgelerimde eksik yoktu sanırım bilgi almak istediler. O zaman şu an beklemeli miyim sadece?

ciruhr

Mesaj gönderen ciruhr » Sal Eyl 01, 2020 1:06 pm

Ogrenci99 yazdı: Sal Eyl 01, 2020 12:56 pm Belgelerimde eksik yoktu sanırım bilgi almak istediler. O zaman şu an beklemeli miyim sadece?
aradığınızda mail atın dedilerse öyle yapın bence,hızlı geri dönerler ozaman

2eqendy

Mesaj gönderen 2eqendy » Çrş Eyl 02, 2020 9:55 am

Ogrenci99 yazdı: Sal Eyl 01, 2020 12:43 pm Arkadaşlar dün konsoloslukta vize randevum vardı (lisans). Bu sabah ben duştayken 10 dakikalık bir periyot içinde konsolosluk tarafından 3 kez aranmışım. Görür görmez direk geri aradım vize bölümüne ulaştım bilgilerimi verdim. Fakat beni arayan çalışan gitmiş o yüzden bana mail atın dediler. Mail attım şimdi beklemedeyim. Hiç böyle bir şey başına gelen var mı? Ne için aramış olabilirler çok meraklandım ve şu an ne yapmam gerektiğini bilemedim. Fikri olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
biraz komik bi olay olmuş hocam :lol: :lol: öğrendiğinde neden aradıklarını söyleyebilir misiniz?