Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ders için fiziksel katılım gerektiği maili nereye atılıyor ?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
holdenscofiedl

Ders için fiziksel katılım gerektiği maili nereye atılıyor ?

Mesaj gönderen holdenscofiedl » Cum Ağu 28, 2020 1:18 pm

Üniversite öğrenimi (Bilgi notu: 51, 52, 54 – 58) icin ( Üniversite öğrenci adayı için geçerli değildir(Bilgi notu: 53)
- Üniversite yazısı (örnegin mail olarak): Ders için fiziki katılımınızın gerektiği ve derslere katılabilmeniz icin Almanya’da
bulunmanız gerektiğini içermeli.
Registrar's Office'e mail attım fakat 1 haftadır mailime dönüş alamadım. Okulun kabul mailini atan burasıydı. O yüzden oraya yazdım ama yanlış yere mi yolladım emin olamadım. çok istisna bir durum olduğu için nereye mail atacağıma da bilemedim.

bu belgeyi alabilmek için okulun öğrenci işlerine mi mail atmamız gerekiyor ? international students kısmına mı? yoksa başka bir yere mi yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

daha önce mail gönderip cevap alan varsa ne yazdıklarını da paylaşabilirlerse güzel olur :)

2eqendy

Re: Ders için fiziksel katılım gerektiği maili nereye atılıyor ?

Mesaj gönderen 2eqendy » Cum Ağu 28, 2020 1:23 pm

holdenscofiedl yazdı: Cum Ağu 28, 2020 1:18 pm Registrar's Office'e mail attım fakat 1 haftadır mailime dönüş alamadım. Okulun kabul mailini atan burasıydı. O yüzden oraya yazdım ama yanlış yere mi yolladım emin olamadım. çok istisna bir durum olduğu için nereye mail atacağıma da bilemedim.

bu belgeyi alabilmek için okulun öğrenci işlerine mi mail atmamız gerekiyor ? international students kısmına mı? yoksa başka bir yere mi yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

daha önce mail gönderip cevap alan varsa ne yazdıklarını da paylaşabilirlerse güzel olur :)
Bu alıntıladığınız şey nerede yazıyor hocam

zeliskanat

Mesaj gönderen zeliskanat » Cum Ağu 28, 2020 1:24 pm

International Officese atman gerekiyor ben öyle yaptım ve geldi

zeliskanat

Mesaj gönderen zeliskanat » Cum Ağu 28, 2020 1:25 pm

2eqendy yazdı: Cum Ağu 28, 2020 1:23 pm Bu alıntıladığınız şey nerede yazıyor hocam
idataya başvurduğunda gelen mailde yazıyor

holdenscofiedl

Mesaj gönderen holdenscofiedl » Cum Ağu 28, 2020 1:54 pm

zeliskanat yazdı: Cum Ağu 28, 2020 1:24 pm International Officese atman gerekiyor ben öyle yaptım ve geldi
teşekkür ederim. bugün yollayayım bari aradan çıksın