Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya Dışişler Bakanlığına Mail Atmak

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
umudxx

Almanya Dışişler Bakanlığına Mail Atmak

Mesaj gönderen umudxx » Prş Ağu 27, 2020 2:59 pm

Merhaba arkadaşlar ben 2 hafta olacak "03BF" kodu ile IDATAdan randevu alamıyorum. 1 Eylül de Almanya da olmam gerekli, Konsolosluğa 2-3 kez mail atıp durumumun aciliyetini bildirdim ama cevap da gelmedi. Ankara Almanya Vize bölümünü aradığımda da şu an sizin istediğiniz kategoriye randevu verilmediğini söylediler. IDATA da zaten pandemiden önce iptal edilmiş bu kategori ne zaman açılır bilmiyoruz diyorlar. Almanya da benden sorumlu koordinatörüm bayan da sürekli benden haber bekliyor ve orada olmam gerekmesiyle ilgili bir yazım var.Almanya Dışişler Bakanlığına mail attım durumumu belirttim, daha önce böyle Almanya Dışişler Bakanlığına mail atıp cevap alabilen oldu mu? Teşekkürler

Jala

Re: Almanya Dışişler Bakanlığına Mail Atmak

Mesaj gönderen Jala » Prş Ağu 27, 2020 3:30 pm

Umut merhaba ben de aynı durumdayım. Yazdığın maili ve mail attığın adresi paylaşırsan, ben de aynı şekilde durumumu açıklayıp mail atabilirim. Belki o şekilde daha hızlı geri dönüş alabiliriz.

umudxx

Mesaj gönderen umudxx » Prş Ağu 27, 2020 3:32 pm

https://www.auswaertiges-amt.de/en/aamt ... ce/contact buradan formu doldurup yolladım ve poststelle@auswaertiges-amt.de buraya mail yolladım.

Jala

Mesaj gönderen Jala » Prş Ağu 27, 2020 4:32 pm

umudxx yazdı: Prş Ağu 27, 2020 3:32 pm https://www.auswaertiges-amt.de/en/aamt ... ce/contact buradan formu doldurup yolladım ve poststelle@auswaertiges-amt.de buraya mail yolladım.
İngilizce mi yolladın Almanca mı?

umudxx

Mesaj gönderen umudxx » Prş Ağu 27, 2020 4:33 pm

Jala yazdı: Prş Ağu 27, 2020 4:32 pm İngilizce mi yolladın Almanca mı?
Almanca