Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

DANIŞMANLIK

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
catay1

DANIŞMANLIK

Mesaj gönderen catay1 » Cum Ağu 14, 2020 11:29 pm

danışmanlık aldığım zaman bir süresi var mı şuan dil öğrenme aşamasındayım üniversitelere seneye başvurmak istiyorum şu an alabilir miyim ne zaman sonlanıyor danışmanlık sadece kabul veya red alınca mı yoksa sürekli destek alabiliyor muyuz yada 1 yıl gibi kuralları var mı ?

teşekkürler

umudxx

Re: DANIŞMANLIK

Mesaj gönderen umudxx » Cmt Ağu 15, 2020 12:27 am

Hocam neden danışmanlığıyla uğraşıyorsun youtube da veya internette her türlü bilgi mevcut. Araştırdığın zaman ona buna sorarak her şeyi öğrenebiliyorsun zaten.

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Cmt Ağu 15, 2020 1:47 am

umudxx yazdı: Cmt Ağu 15, 2020 12:27 am Hocam neden danışmanlığıyla uğraşıyorsun youtube da veya internette her türlü bilgi mevcut. Araştırdığın zaman ona buna sorarak her şeyi öğrenebiliyorsun zaten.
bu sitenin danışmanlığından bahsetmiştim başka bir şirket değil ve dil konusunda zayıf olduğum için risk almak istemiyorum. ayrıca danışmanlık almalı mıyım gibi bir soru sorduğumu düşünmüyorum yinede soru dışında yorumunuzu kattığınız için teşekkürler ;) ve sorduğum soruların cevaplarına sahipseniz paylaşırsanız çok mutlu olurum

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Cmt Ağu 15, 2020 1:56 am

ayrıca moderatör ve birçok soruya cevap veren physiker sanırsam gürkan adı , danışmanlığı gürkan bey mi yapıyor yada seçiyormuyuz nasıl işliyor sistem sürekli bir kişiden mi destek alıyoruz sadece teşekkürler tekrar

noble

Mesaj gönderen noble » Cmt Ağu 15, 2020 2:36 am

catay1 yazdı: Cmt Ağu 15, 2020 1:56 am ayrıca moderatör ve birçok soruya cevap veren physiker sanırsam gürkan adı , danışmanlığı gürkan bey mi yapıyor yada seçiyormuyuz nasıl işliyor sistem sürekli bir kişiden mi destek alıyoruz sadece teşekkürler tekrar
Ben Gürkan Bey'den danışmanlık aldım ve oldukça memnunum. Pandemi süreciyle birlikte, insanlar belki de yüz yıldır ilk defa böylesine bir durumun içinde buldular kendilerini. Kendisi şu an her konuda elinden geleni yapıyor, sorduğumuz sorulara cevap veriyor, ilgisini eksik etmiyor. Eğer kafanızdaki soru işaretleri çok fazlaysa veya süreci birileriyle beraber ilerletmek istiyorsanız danışmanlık almanız zaman ve sorun yaşamamanız adına yararlı olacaktır. Herkesin durumu bir değil, illa ki size has ve istisnai bir takım durumlarla karşılaşabilirsiniz. Danışmanlık alalı 1 sene oldu, hala yeni şeyler öğreniyorum. Danışmanlık almadan işlerini halleden insanlar da oldukça fazla, seçim tamamen size kalmış.

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cmt Ağu 15, 2020 10:02 am

catay1 yazdı: Cmt Ağu 15, 2020 1:47 am bu sitenin danışmanlığından bahsetmiştim başka bir şirket değil ve dil konusunda zayıf olduğum için risk almak istemiyorum. ayrıca danışmanlık almalı mıyım gibi bir soru sorduğumu düşünmüyorum yinede soru dışında yorumunuzu kattığınız için teşekkürler ;) ve sorduğum soruların cevaplarına sahipseniz paylaşırsanız çok mutlu olurum
Bunu gurkan beyle mail olarak konussaniz daha iyi en dogru karari vermissiniz Gurkan beyi secerek.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering