Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Diploma ve Düşük Üniversite Puanı

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Computer_Berkay

Diploma ve Düşük Üniversite Puanı

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Sal Haz 30, 2020 10:43 am

Diploma yani lise mezuniyet puanım 82.53 ama sınav kötü geçti puanım düşük gelicek nc frei bölümlerde ve vizede sorun çıkarır mı bu teşekkür ederim.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

Kullanıcı avatarı
aariftr

Re: Diploma ve Düşük Üniversite Puanı

Mesaj gönderen aariftr » Pzr Kas 15, 2020 2:13 am

Computer_Berkay yazdı: Sal Haz 30, 2020 10:43 am Diploma yani lise mezuniyet puanım 82.53 ama sınav kötü geçti puanım düşük gelicek nc frei bölümlerde ve vizede sorun çıkarır mı bu teşekkür ederim.
Paylaşımın üstünden baya zaman geçmiş, nc-frei bölümler için sorun olmayacağını biliyorum ama vize için problem çıkarıyor mu? Bu konuda bir bilgiye ulaşabildiniz mi?

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Pzr Kas 15, 2020 3:01 am

Computer_Berkay yazdı: Sal Haz 30, 2020 10:43 am Diploma yani lise mezuniyet puanım 82.53 ama sınav kötü geçti puanım düşük gelicek nc frei bölümlerde ve vizede sorun çıkarır mı bu teşekkür ederim.
sonuç ne oldu paylaşabilir misiniz sorun oldu mu

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Pzr Kas 15, 2020 11:49 am

aariftr yazdı: Pzr Kas 15, 2020 2:13 am Paylaşımın üstünden baya zaman geçmiş, nc-frei bölümler için sorun olmayacağını biliyorum ama vize için problem çıkarıyor mu? Bu konuda bir bilgiye ulaşabildiniz mi?
Eger dil seviyesini en az b1 yaparsaniz sorun olmuyor a2 de olabilir ama riskli.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

füruns

Mesaj gönderen füruns » Pzr Kas 15, 2020 12:15 pm

aariftr yazdı: Pzr Kas 15, 2020 2:13 am Paylaşımın üstünden baya zaman geçmiş, nc-frei bölümler için sorun olmayacağını biliyorum ama vize için problem çıkarıyor mu? Bu konuda bir bilgiye ulaşabildiniz mi?
üniversiteden şartlı kabul veya kabul aldıktan sonra konsolosluk senin lise, diploma, yks vs. puanınla ilgilenmiyor. dil seviyene bakıyorlar. istedikleri seviye istisnalar hariç minimum b1 bazen a2.

Kullanıcı avatarı
aariftr

Mesaj gönderen aariftr » Pzr Kas 15, 2020 11:48 pm

füruns yazdı: Pzr Kas 15, 2020 12:15 pm üniversiteden şartlı kabul veya kabul aldıktan sonra konsolosluk senin lise, diploma, yks vs. puanınla ilgilenmiyor. dil seviyene bakıyorlar. istedikleri seviye istisnalar hariç minimum b1 bazen a2.
@Computer_Berkay ve @füruns cevaplar için teşekkürler zaten İngilizce bir programa yerleşmek istiyorum IELTS'e hazırlanıyorum şuan. Dediğiniz gibiyse A2-B1 Almanca belgesini aldığım takdirde pek sorun görünmüyor.