Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Goethe Sınavına Kayıt

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
erendgn11

Goethe Sınavına Kayıt

Mesaj gönderen erendgn11 » Sal Haz 16, 2020 10:34 am

Merhaba.Ankara Goethe sınavına kayıtta bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi?
Kayıt saatinden 3 dakika sonra kaydımın alındığına dair bir e-mail aldım,ASPIS Registrierung adında.Ancak ödeme bilgilerinin olduğu bir mail daha almam gerekiyor ve 24 saat içinde ücreti yatırmam gerekiyor.Bu mail ne kadar süre içinde geliyor?
Ben de kayıt olup olamadığımı anlamadım.Kurumdan yanıt alamıyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

chosen

Re: Goethe Sınavına Kayıt

Mesaj gönderen chosen » Sal Haz 16, 2020 11:31 am

erendgn11 yazdı: Sal Haz 16, 2020 10:34 am Merhaba.Ankara Goethe sınavına kayıtta bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi?
Kayıt saatinden 3 dakika sonra kaydımın alındığına dair bir e-mail aldım,ASPIS Registrierung adında.Ancak ödeme bilgilerinin olduğu bir mail daha almam gerekiyor ve 24 saat içinde ücreti yatırmam gerekiyor.Bu mail ne kadar süre içinde geliyor?
Ben de kayıt olup olamadığımı anlamadım.Kurumdan yanıt alamıyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
Bende dün a2 sınavına kayıt oldum. Dediğiniz gibi ASPIS den mail geldi. Yaklaşık 1 saat sonra da ödeme maili geldi. Bu ikinci mail gelmediyse kayıt olamıyorsun diye biliyorum. Bende telefon ile aradığımda ulaşamıyorum. Daha net bilgi için mail atmayı deneyin.

Legolas

Mesaj gönderen Legolas » Sal Haz 16, 2020 12:17 pm

Arkadaşlar Goethe'nin Ağustos dönemi kursları da mı online olacak bu konu hakkında herhangi bir bilginiz var mı ? Ya da Goethe dışında Ankara içinde ocağa kadar B1 seviyesine gelebeliceğim başka bir kurs öneriniz ?

taylanozgur

Mesaj gönderen taylanozgur » Sal Haz 16, 2020 12:17 pm

erendgn11 yazdı: Sal Haz 16, 2020 10:34 am Merhaba.Ankara Goethe sınavına kayıtta bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi?
Bana da yaklaşık 1 30 saat sonra ödeme maili geldi sınırlı kontenjandan dolayı yer bulamamış olabilirsiniz.

erendgn11

Mesaj gönderen erendgn11 » Sal Haz 16, 2020 1:03 pm

Anladım.Teşekkür ederim. :(

erendgn11

Mesaj gönderen erendgn11 » Sal Haz 16, 2020 1:11 pm

İşin ilginç tarafı ilk maili 09:03 'te almam.Gerçekten acayip bi durum.Diğer sınavları ise Ekim ayında.Süreci baya durduran bir şey oldu bu iş.Ama yine de sizi tebrik ederim :)