Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

RWTH Aachen Üniversitesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Fahell

RWTH Aachen Üniversitesi

Mesaj gönderen Fahell » Cmt Şub 29, 2020 10:45 pm

Aachen Üniversitesi'nde enerji üzerine yüksek lisans yapmak istiyorum ama bu bölümün hangi bölüm mezunlarına açık olduğunu bilmiyorum.Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olacağım ,bu üniversitede enerji alanında yüksek lisans yapabilir miyim?

a.artmann

Re: RWTH Aachen Üniversitesi

Mesaj gönderen a.artmann » Pzr Mar 01, 2020 8:36 pm

Fahell yazdı: Cmt Şub 29, 2020 10:45 pm Aachen Üniversitesi'nde enerji üzerine yüksek lisans yapmak istiyorum ama bu bölümün hangi bölüm mezunlarına açık olduğunu bilmiyorum.Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olacağım ,bu üniversitede enerji alanında yüksek lisans yapabilir miyim?
Ne yazik ki Uluslararasi Iliskiler Bölümü mezunu olarak, Solar Enerji-Photovoltaik-Hibrid mekanizmalar-lazer teknolojileri vb konularini modül kitapciklarinda akkredite ettirmis olan, ilgili master programlarina basvuramazsiniz.
Mutlaka Mühendislik Bilimleri Temel derslerini almis oldugunuz bir lisans bölümünden, mezun olmaniz gerekliligi vardir.