Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Medya Alanında Master

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
dodocan2626

Medya Alanında Master

Mesaj gönderen dodocan2626 » Cmt Şub 22, 2020 7:04 pm

Selamlar arkadaşlar.Ben radyo sinema tv bölümü bitirdim bu alana yatkın olarak master yapmak istiyorum B1 almancam var ve şartlı kabul ile bir üniversitede dil seviyesi tamamlayıp sonrasında istediğim 2-3 iyi okuldan birinde eğitim almak istiyorum(babelsberg-dffb-hff).Bilgisi olan önerisi olan fikir vermek isteyen varsa dinlemek isterim.Bu arada şartlı kabul içinde 6-7 üni sıraladım başvurmak için.

Asdfg

Re: Medya Alanında Master

Mesaj gönderen Asdfg » Pzt Şub 24, 2020 6:14 pm

Yani üniversite de dersler cok teorik sunum yapman ve 15-20 sayfalik dönem sonu Seminararbeit falan yazman lazim. Bana göre pek degil sistem ben sevmedim o yüzden. Mezun oldugunda notlarin iyiyse ancak üniversitede kalabilirsin onun disinda is imkani cok kisitli benim gördügüm.

dodocan2626

Re: Medya Alanında Master

Mesaj gönderen dodocan2626 » Pzt Şub 24, 2020 11:07 pm

Anladım medya alanındaki bölümü olanlar üniversiteler dediğin gibi akademik kariyer için eğitim veriyor gibi, fakat babelsberg ya da dffb tamamen sanat ve sinema üzerine yoğunlaşmış gibi