Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Başvuru ve yks uyuşmazlığı

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
duha

Başvuru ve yks uyuşmazlığı

Mesaj gönderen duha » Cmt Şub 08, 2020 5:32 pm

Merhaba bildifiniz gibi çoğu üniversitelerin kabulü 15 Temmuzda bitiyor. Türkiye de benim bölüm kazandigimi kanıtlamam muhtemelen yetişmeyecek. Ben başvursam ve kazandığımı daha sonra gondersem oluyor mu? Çünkü 9 a yakın üniversiteye başvuracağım ve boşuna gitmesini istemiyorum. Birde şuan ona göre sertifika sınavına şimdi gireceğim. Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

kleinebereich

Re: Başvuru ve yks uyuşmazlığı

Mesaj gönderen kleinebereich » Cmt Şub 08, 2020 5:39 pm

duha yazdı: Cmt Şub 08, 2020 5:32 pm Merhaba bildifiniz gibi çoğu üniversitelerin kabulü 15 Temmuzda bitiyor. Türkiye de benim bölüm kazandigimi kanıtlamam muhtemelen yetişmeyecek. Ben başvursam ve kazandığımı daha sonra gondersem oluyor mu? Çünkü 9 a yakın üniversiteye başvuracağım ve boşuna gitmesini istemiyorum. Birde şuan ona göre sertifika sınavına şimdi gireceğim. Yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.
Herhangi bir kabul belgesi almadan başvuru yapmanızın bir anlamı yok çünkü direk görüşmede red alabilirsiniz bu şekilde.

duha

Mesaj gönderen duha » Cmt Şub 08, 2020 6:22 pm

Turkiyede uni sinavina giren hiç kimse 15 temmuza başvuru yetiştiremez. Bu konu hakkında bilgisi var mı herkes Eylül de mi başvuruyor?

duha

Mesaj gönderen duha » Pzr Şub 09, 2020 1:47 am

kleinebereich yazdı: Cmt Şub 08, 2020 5:39 pm Herhangi bir kabul belgesi almadan başvuru yapmanızın bir anlamı yok çünkü direk görüşmede red alabilirsiniz bu şekilde.
Tesekkur ederim :) Peki üniversite sonucu açıklamış olur fakat tercibler belli olmaz. Sadece sonucu göndersek basvuruyu olur mu?