Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil sertifikası

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ramazan.besli

Dil sertifikası

Mesaj gönderen ramazan.besli » Cmt Şub 01, 2020 8:09 pm

Merhaba arkadaşlar %100 ingilizce olan elektrik elektronik mühendisliğinden mezun oldum almanyada yüksek lisans için başvuru yaptım haftaya vize görüşmem var. Bir-kac seferde yeşil pasaportum sayesinde almanyada bulundum fakat goethe enstituden almış olduğum bi dil sertifikam yok bulunduğum projeler ve birkaç sebepten ötürü dil sertifikası alamadım zamanım olmadı bu vize görüşmemde bi problem yaratır mı forumda birçok arkadaş sertifikasız vize almış yinede sizlere danışmak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim

erenahmet95

Re: Dil sertifikası

Mesaj gönderen erenahmet95 » Cmt Şub 01, 2020 11:50 pm

ramazan.besli yazdı: Cmt Şub 01, 2020 8:09 pm Merhaba arkadaşlar %100 ingilizce olan elektrik elektronik mühendisliğinden mezun oldum almanyada yüksek lisans için başvuru yaptım haftaya vize görüşmem var. Bir-kac seferde yeşil pasaportum sayesinde almanyada bulundum fakat goethe enstituden almış olduğum bi dil sertifikam yok bulunduğum projeler ve birkaç sebepten ötürü dil sertifikası alamadım zamanım olmadı bu vize görüşmemde bi problem yaratır mı forumda birçok arkadaş sertifikasız vize almış yinede sizlere danışmak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim
hocam morelinizi bozmak istemem fakat şansızını azaltırsınız dil belgesiz. Ben deniycem derseniz siz bilirsiniz tabi. 0 dil ile başvurup alanlarda var. Şans işi birazcık bence. Ama riski artırmış olursunuz :) :)

ramazan.besli

Re: Dil sertifikası

Mesaj gönderen ramazan.besli » Pzr Şub 02, 2020 11:18 am

Artık denemek zorundayız hocam haftaya vize randevum var görevlinin insiyatifine kaldık