Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

başvuru yeri

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
cavdartarlasi

başvuru yeri

Mesaj gönderen cavdartarlasi » Cmt Eyl 07, 2019 1:45 pm

arkadaşlar merhaba, daha önce sorulduysa kusura bakmayın göremedim. ulusal vize başvurularını artık direkt konsolosluktan yapmıyor muyuz? harbiyede cumhuriyet mah no 123 adresi var sitede. oraya mı gitmem gerekiyor direkt konsolosluğa mı acaba?

Oxeon

Re: başvuru yeri

Mesaj gönderen Oxeon » Cmt Eyl 07, 2019 5:02 pm

cavdartarlasi yazdı: Cmt Eyl 07, 2019 1:45 pm arkadaşlar merhaba, daha önce sorulduysa kusura bakmayın göremedim. ulusal vize başvurularını artık direkt konsolosluktan yapmıyor muyuz? harbiyede cumhuriyet mah no 123 adresi var sitede. oraya mı gitmem gerekiyor direkt konsolosluğa mı acaba?
idatayı arayıp randevu alacaksınız, randevuyu aldıktan sonra görüşme için konsolosluğa gidiyorsunuz

cavdartarlasi

Mesaj gönderen cavdartarlasi » Cmt Eyl 07, 2019 5:50 pm

Oxeon yazdı: Cmt Eyl 07, 2019 5:02 pm idatayı arayıp randevu alacaksınız, randevuyu aldıktan sonra görüşme için konsolosluğa gidiyorsunuz
gümüşsuyu’ndaki başkonsolosluk değil mi? harbiye’dekine gidiliyormış artık diye duydum da

Oxeon

Mesaj gönderen Oxeon » Cmt Eyl 07, 2019 5:53 pm

cavdartarlasi yazdı: Cmt Eyl 07, 2019 5:50 pm gümüşsuyu’ndaki başkonsolosluk değil mi? harbiye’dekine gidiliyormış artık diye duydum da
istanbulu bilmiyorum hocam idatayı arayın bence en net bilgiyi verecektir

peppybird

Mesaj gönderen peppybird » Sal Eyl 10, 2019 5:52 pm

Schengen vizesi için idata'dan randevu alınıyor, belgeleri teslim etmek için idata'ya gidiliyor.
Ulusal vize için idata'dan randevu alınıyor, belgeleri teslim etmek için konsolosluğa gidiliyor.
Konsolosluk Gümüşsuyu'nda, idata Harbiye'de.