Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

yüksek lisans kabul/red

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
cerenzung

yüksek lisans kabul/red

Mesaj gönderen cerenzung » Cmt Ağu 10, 2019 7:07 pm

merhaba arkadaşlar

benim belgelerim uni Assist tarafından unilere gönderildi. gecen hafta oldu bu. ne zamana unilerden kabul veya red alırım. ona göre konsolosluktan randevu alayım diyorum da. sizce açıklanmadan konsolosluktan randevu almak mantıklı mı?

Kullanıcı avatarı
fingerspitzengefuehl

Re: yüksek lisans kabul/red

Mesaj gönderen fingerspitzengefuehl » Cmt Ağu 10, 2019 7:26 pm

cerenzung yazdı: Cmt Ağu 10, 2019 7:07 pm merhaba arkadaşlar

benim belgelerim uni Assist tarafından unilere gönderildi. gecen hafta oldu bu. ne zamana unilerden kabul veya red alırım. ona göre konsolosluktan randevu alayım diyorum da. sizce açıklanmadan konsolosluktan randevu almak mantıklı mı?
Merhaba,

direkt olarak kendi başvurumdan örnek vereyim.
31.05 son başvuru günüydü. Kabul belgem 1 Temmuz'da gelmişti. Arada bir aylık bir karar süreci var diyebilirim. Diğer üniversitelerde de benzeri bir durum ama okula direkt olarak sormanız daha mantıklı.
Belgelerinizi 15.07 son başvuru tarihi ile gönderdiyseniz 16.08 için randevu alın.
Ya da konsolosluk randevunuzu alın direkt, görüşme sırasında üniversiteye başvurumu yaptım, kabul belgemi bekliyorum dersiniz. Ama riskli bir durum çünkü evraklarınızı "eksik belge"den dolayı kaç gün bekletebilirler bilemem. Yine kendimden örnek vereceğim, son başvurumda eksik belge ile başvurmuştum 10 gün içinde çözmüştüm problemi.
Kölle Alaaf!
Kimim ben? : viewtopic.php?f=2&t=13686

cerenzung

Re: yüksek lisans kabul/red

Mesaj gönderen cerenzung » Pzr Ağu 11, 2019 7:30 am

fingerspitzengefuehl yazdı: Cmt Ağu 10, 2019 7:26 pm Merhaba,

direkt olarak kendi başvurumdan örnek vereyim.
31.05 son başvuru günüydü. Kabul belgem 1 Temmuz'da gelmişti. Arada bir aylık bir karar süreci var diyebilirim. Diğer üniversitelerde de benzeri bir durum ama okula direkt olarak sormanız daha mantıklı.
Belgelerinizi 15.07 son başvuru tarihi ile gönderdiyseniz 16.08 için randevu alın.
Ya da konsolosluk randevunuzu alın direkt, görüşme sırasında üniversiteye başvurumu yaptım, kabul belgemi bekliyorum dersiniz. Ama riskli bir durum çünkü evraklarınızı "eksik belge"den dolayı kaç gün bekletebilirler bilemem. Yine kendimden örnek vereceğim, son başvurumda eksik belge ile başvurmuştum 10 gün içinde çözmüştüm problemi.
çok teşekkür ederim. tamamdır. şimdi 16.08 e randevu bulmak zor da yine de ama Ağustos içinde almaya çalışacağım.umarim alabilirim.