Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkiye\'deki Danismanlik Firmalari

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Turkiye\'deki Danismanlik Firmalari

Mesaj gönderen Physiker » Prş Haz 13, 2019 9:02 pm

Neden mahkemeye veremedigini anlatayim sana. Berlin den giriyorum diyorsun ama bu siteye girenlerin IP sine bakabiliyoruz. Istanbul dan giriyorsun, hatta tesadüfe bak Marmara Üniversitesine bagli bir IP adresinden:) Biraz daha samimi olun.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

namaste2019

Mesaj gönderen namaste2019 » Prş Haz 13, 2019 10:52 pm

Hayal gucun cok kuvvetli, seni onunla bas basa birakiyorum.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Haz 13, 2019 11:08 pm

IP adresin bu:

88.251.112.37

Sorgula:

http://www.ipsorgu.com/ip_numarasindan_ ... 2.37#sorgu
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Bilker

Mesaj gönderen Bilker » Cum Haz 14, 2019 9:35 am

namaste2019 yazdı: Prş Haz 13, 2019 1:25 pm Birsen Türkyılmaz ile çalışmadan önce buradaki yazıları okudum. Ve önyargıyla görüşmeye gittim.
Görüşme esnasında da kendisine bu platformu ve yazılanları gösterdim. Kendisi konu hakkında herkesin istediğini söyleyebileceğini kendinin ne olduğunu bildiğini söyledi. 40-45 dakikalık görüşmenin sonunda birlikte çalışmaya karar verdik. Danışmanlık hizmeti içinde 3 okul başvurusu, konaklama ayarlama, vize işlemleri, denklik işlemleri evrakların express kargo ile yurtdışına gönderimi gibi işlemleri mevcut.
Çalışmaya başladıktan 3 ay içinde kabülüm geldi ve daha sonrasında Berlin'de konaklamam da ayarlandı. Vize işlemlerimi yakından takip ettiler, Berline geldikten sonra oturum uzatma işlemlerim için de bütün takibi sağladılar, buradan bile randevumu aldılar.
iyi ki de bu platforma bakıp gitmemezlik yapmamışım yoksa bir çok şeyi yanlış yapacaktım. Evet sizde haklısınız bir çok insan dolandırıcı kendisi de bana anlattı durumu daha önce başvurunu yapacağız diyip para alıp işlemleri yanlış yapan çok mağdur insanın işlemlerini düzeltmiş.
Kendisi hatta yılda 2 kere Berline geldiğinde öğrencileri ile yemeğe çıkar ve danışmanlığı biz mezun olana kadar devam eder! Bence kendisine gözü kapalı başvurularınız hakkında danışabilirsiniz.

Kötü yakalanmisin:) TU Berlin de 2. senen ise demekki gecen sene gelmisin Almanya ya. 2 senedir siteyi takip ediyorsun ama üye olmak icin bayagi bir beklemisin:) Üye olur olmaz da direk sözlesme vs gibi direk danisman agziyla yorum yazinca süphe cekmisin ve IP den yakalanmisin :D

Adminin gözünden kacan diger bir husus da, ilk 2 mesajda türkce karakterlerle "ş, ğ" gibi harflerle yaziyor ama son 2 mesajda türkce klavye kullanilmamis :D

Alayiniz dolandirici be!!.

namaste2019

Mesaj gönderen namaste2019 » Cum Haz 14, 2019 2:34 pm

Sherlock Holmes fazla izlenmiş sanırsam :))))
Öncelikle Almanya'da okuduğum için Türkiye'ye dönmicem diye bir kural yok. Hem Almanya'da okuyup hem Türkiye'ye ziyarete gelmiş olamaz mıyım?
Gel gelelim ikinci çok bilmiş BILKER kullanıcısına. A akıllı, birini bilgisayardan cevap verip bir diğerine telefondan cevap vermiş olamaz mıyım.
Siz yemin ederim sürünüyorsunuz buralarda kendinize acil bir dedektiflik firması açın.

namaste2019

Mesaj gönderen namaste2019 » Cum Haz 14, 2019 2:35 pm

+ 2 yıldır üye olmayı beklemedim, sayfaya bakıyodum, yazılan o kadar yanlış bilgilendirme var ki hangisini düzeltsem bilemedim. Sonra da boşver yesin millet kendini dedim.
+ Ben paraya kıydım danışmanlık aldım mis gibi de eğitimime başladım. Ucuz beleş giden insanlardan akıl almaya gelmedim böyle forumlarda dilenerek.

duisburger

Mesaj gönderen duisburger » Cum Haz 14, 2019 3:14 pm

namaste2019 yazdı: Cum Haz 14, 2019 2:35 pm + 2 yıldır üye olmayı beklemedim, sayfaya bakıyodum, yazılan o kadar yanlış bilgilendirme var ki hangisini düzeltsem bilemedim. Sonra da boşver yesin millet kendini dedim.
+ Ben paraya kıydım danışmanlık aldım mis gibi de eğitimime başladım. Ucuz beleş giden insanlardan akıl almaya gelmedim böyle forumlarda dilenerek.
Belliki bu dolandirici Birsen in köpegisin. Önüne kemik atmis sana yazdiriyor ama burda soru soran, insanlara herhangi bir karsilik beklemeden yardimci olmaya calisan üyelere "dileniyorlar" demen büyük hadsizlik. Bu siteden danismanlik alman da gerekmiyor, böyle bir forum sitesi hazirlanmis, insanlar kafasina takilan sorulari gelip soruyorlar. Bu forumda 2 ay takilan bir üye Türkiye deki danismanlik firmalarinin hepsinden daha fazla donanima erisir. Sana ilk basta sorulmus su anda Berlin demisin diye, evet diye cevap vermisin. Foyan ortaya cikincada kiviriyorsun. Ben bu birsen mi neyse adini sanini hic duymadim ama hakikaten bu baslikta anlatilanlar kadar cakal biriymis.

namaste2019

Mesaj gönderen namaste2019 » Cum Haz 14, 2019 3:57 pm

Siz sizin yanınızda aynı fikre sahip olmayan insanları kendi aranızda barındırmaktan bile aciz insanlarsınız. Bu foruma son sözüm: KUDURUN

Muriel

Mesaj gönderen Muriel » Cum Haz 14, 2019 6:08 pm

namaste2019 yazdı: Cum Haz 14, 2019 2:35 pm + Ben paraya kıydım danışmanlık aldım mis gibi de eğitimime başladım. Ucuz beleş giden insanlardan akıl almaya gelmedim böyle forumlarda dilenerek.
Ucuz veya beleşe giden insanlara saygı duyacaksın! Ben yapamadım binlerce euro harcadım onlar nasıl yaptı diye kendine soracak, gerekiyorsa hayıflanacaksın.

Herkesi aynı keseye koyamam, yeterli dili yoktur, zamanı yoktur hadi cesareti de yoktur ücretini verir hizmet alır. Kendisini küçük görmem nasıl işlerini hallettiği beni alakadar dahi etmez ammaa yetersizin biri gelip bana sen beleşe geldin, sen mi bana akıl vereceksin dediğinde haddini bildiririm...

mandalina

Mesaj gönderen mandalina » Cum Haz 14, 2019 6:20 pm

Allah'tan tek dileğim şu tarz insanların gözlerini doyur yarabbim. Birbirine yardım eden insanları ucuz beleş insan diyerek aşağı görmüş birisi. Milletin birbirini yemesini beklemiş birde. ÖLÜM VAR ÖLÜM!!!!

Mardersahi

Mesaj gönderen Mardersahi » Cum Haz 14, 2019 9:14 pm

Arkadaşlar ben de para verdim danışmanlık aldım ama Gürkan abi olmasa hayatım kayacaktı.
Belki işinin ehli olanlar da vardır ama ben İstanbulda yaşıyorum ve cidden sizin aradığınız gibi buldum bulduğum firmayı. Almanyada üniversite okumak almanyada mimarlık okumak vs diyerek...
Aman diyim kimse kolay kolay 600 euro kazanmıyor.

Bilker

Mesaj gönderen Bilker » Cmt Haz 15, 2019 2:37 pm

Lüzumu odurki bu arkadas bu danismanlik firmasinin ya kendisi ya da bir calisani. Ögrenci falan degil. Bu bile bu tür firmalarin böyle insanlara bakis acisini ortaya koyuyor. Burda bilgi paylasan insanlara belesci diyen bir zihniyet. O yüzden bu siteye sahip cikmaya ve bilgi paylasimina devam edelim ve Türkiye de hic bir is bilmeyen ve ögrencilerden 2000-3000 bin euro danismanlik parasi alan firmalari KUDURTMAYA devam edelim. :D

tubag

Mesaj gönderen tubag » Cum Eyl 11, 2020 6:33 pm

Gürkan Bey dediğiniz kim? Nasıl iletişime geçebilirim?

time

Mesaj gönderen time » Çrş Oca 13, 2021 8:10 pm

tubag yazdı: Cum Eyl 11, 2020 6:33 pm Gürkan Bey dediğiniz kim? Nasıl iletişime geçebilirim?
Bu sitenin yöneticisi, e mail'den iletişime geçebilirsiniz. Ben de aynı zamanda çok tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
fingerspitzengefuehl

Mesaj gönderen fingerspitzengefuehl » Çrş Eyl 08, 2021 1:45 am

2 yildir Almanya'dayim, okula basvuru sürecimi tamamen kendim hallettim. Danismanlik firmalarinin dil bilmeyenler ögrencilere muhakkak faydasi vardir, fakat yurtdisinda egitim görmek icin zorunlu bir secenek degiller.

Konsoloslukta yasadigim bir olayla ilgili direkt buradan bilgi aldim ve sikayetimi nereye yapabilecegim direkt burada yaziyordu, sonra ne mi oldu? Bir hafta icinde arandim konsolosluktan, hakkimi nerede arayacagimi bu sitede görmüstüm cünkü.
Ayrica bu siteye de gömenler, internet zaten bilgi kirliligi ile dolu. Eger burada da okudugunu anlayamayacak ve de hangi bilginin dogru ya da yanlis oldugunu irdeleyemeycek durumda olan da lütfen kendisine baska bir yol arasin. 2000 eurom da cebimde kaldi eger cidden o kadar pahaliysalar, vay vay vay!
Kölle Alaaf!
Kimim ben? : viewtopic.php?f=2&t=13686

görkemaslan01

Mesaj gönderen görkemaslan01 » Cum Eki 01, 2021 6:31 pm

Arkadaşlar herkese selam. Bu yazımda Türkiyedeki danışmanlık frmalarından başıma gelenler ve Gürkan beyden aldığım danışmanlık hakında yazacağım.
Öncelikle herkesin bildiği ama o kurumların hiçbirşey bilmediği ( el bimem t / at bilmem las) firmalardan herkes gibi benimde yolum geçti adamlara gidiyorum ben onlardan daha çok bilgim var bu konuda ve her ağızlarını açtıklarıda 1000 avro dan alt fiyat vermiyorlar, hatta hiç unutmuyorum b firmalardan biri bana demiştiki senin okul kabul alma olasıılığın %40 vize 0 bu arada ön lisans ortalamam 3.46 neyse bunlardan bunaldıktan sonra internet zerinden Gürkan Bey ile tanıştım gerçekten bilen biri ile çalışmak çok rahat birşey, ben Idata mağdurlarından biriyim eğer Gürkan bey olmasaydı ogün orada batırmıştım. Bugün vizem geldi Gürkan beyin sayesinde burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve herkes Gürkan beyle çalışmalı.