Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ACiL HASTANEYE GITMELIYIM

Gunluk yasam, masraflar, yurtlar, yemekler... Hepsi burada...
heqel

ACiL HASTANEYE GITMELIYIM

Mesaj gönderen heqel » Pzr Haz 09, 2019 5:49 am

Arkadaslar merhaba
Disim kirildi ve yarin pazar aok kapali.
At 11 var. AOK demisti ki Doktora gitmeden yanimiza gelip bi belge alacaksiniz sonra gideceksiniz
Yarin pazar, pazartesi feiertag Ben bu belgeyi alamam. Nasil acile gidecegim :(

John

Re: ACiL HASTANEYE GITMELIYIM

Mesaj gönderen John » Pzr Haz 09, 2019 3:18 pm

Git hastaneye, AT-11'in yanında olsun, ekstra bir döküman daha alacağını söyle AOK'dan ancak haftasonu olduğu için alamadığını vs. anlat. Tedavini ol, sana fatura gönderecekler, onunla beraber AOK'dan aldığın dökümanı hastaneye götür, halolur. Aynı şey bir arkadaşın başına gelmişti, bu şekilde para ödemeden kurtuldu.
Uzun zaman bu AT-11 sorularına cevap vermedim çünkü birkaç tane forumda bana laf atan tip oldu, yok işte çok artismişim buranın ağasıymışım vs. ama bakıyorum da onlar senin gibi arkadaşlara hiç yardımcı olmuyorlar. Sözde çok iyi biliyorlardı bu prosedürleri, hani bir yardım bi cevap görmüyoruz. Bizim mesajlarımızı Adminler siler, onlar yine adminlere laf atarlar başlarına bir şey gelmez. Ondan dolayı tepki olarak cevap vermedim uzun süre, vaktin olunca benim başlığa da bir bak, faydası olur. viewtopic.php?f=53&t=11698 bu 1.postu da vaktim olunca güncelleyeceğim. Allah'a emanet ol.

heqel

Re: ACiL HASTANEYE GITMELIYIM

Mesaj gönderen heqel » Pzr Haz 09, 2019 3:23 pm

John yazdı: Pzr Haz 09, 2019 3:18 pm Git hastaneye, AT-11'in yanında olsun, ekstra bir döküman daha alacağını söyle AOK'dan ancak haftasonu olduğu için alamadığını vs. anlat. Tedavini ol, sana fatura gönderecekler, onunla beraber AOK'dan aldığın dökümanı hastaneye götür, halolur. Aynı şey bir arkadaşın başına gelmişti, bu şekilde para ödemeden kurtuldu.
Uzun zaman bu AT-11 sorularına cevap vermedim çünkü birkaç tane forumda bana laf atan tip oldu, yok işte çok artismişim buranın ağasıymışım vs. ama bakıyorum da onlar senin gibi arkadaşlara hiç yardımcı olmuyorlar. Sözde çok iyi biliyorlardı bu prosedürleri, hani bir yardım bi cevap görmüyoruz. Bizim mesajlarımızı Adminler siler, onlar yine adminlere laf atarlar başlarına bir şey gelmez. Ondan dolayı tepki olarak cevap vermedim uzun süre, vaktin olunca benim başlığa da bir bak, faydası olur. viewtopic.php?f=53&t=11698 bu 1.postu da vaktim olunca güncelleyeceğim. Allah'a emanet ol.
Şuursuz insanları takmayın lütfen hocam. Kurunun yanında yaş da yanıyor sonra. Bu tipler sadece forumda değil maalesef hayatın her anında karşımıza çıkıyor.
Çok teşekkür ediyorum bilgi için. Allah razı olsun. Siz de Allah’a emanet olun ✌🏻