Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

GARANTOR ???

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
rcpdmr

GARANTOR ???

Mesaj gönderen rcpdmr » Sal Oca 26, 2010 12:39 pm

merhaba arkadaslar..yaklasik 2 ay once vize basvurusunda bulundum..gecen hafta bir arkadasm yabancilar dairesindeki kadinla irtibata gecti islemlerin ne asamada olduugunu sormak icin..kadin arkadasima sizin garantorunuze bir mektup gonderecegiz ve buraya cagiracagiz diye birsey soylemis..henuz evraklarim incelenmemis(garantor belgesi dahil).merak ettgim acaba herkesin garantorunu davet ediyorlar mmi?ediyolarsa ne gibi sorular soruyolar..bilgisi olan arkadaslar varsa ltfen yardimci olsun..tesekkurler

ozi86

GARANTOR ???

Mesaj gönderen ozi86 » Sal Oca 26, 2010 7:02 pm

[quote]rcpdmr tarafindan yazilan metin:
merhaba arkadaslar..yaklasik 2 ay once vize basvurusunda bulundum..gecen hafta bir arkadasm yabancilar dairesindeki kadinla irtibata gecti islemlerin ne asamada olduugunu sormak icin..kadin arkadasima sizin garantorunuze bir mektup gonderecegiz ve buraya cagiracagiz diye birsey soylemis..henuz evraklarim incelenmemis(garantor belgesi dahil).merak ettgim acaba herkesin garantorunu davet ediyorlar mmi?ediyolarsa ne gibi sorular soruyolar..bilgisi olan arkadaslar varsa ltfen yardimci olsun..tesekkurler[/quote

mrb rcpdmr benim bildigim herangi bir eksik oldugunda garantorun cagirildigi...sen nerden basvuru yaptin?2 aydir cvp gelmedi mi?

rcpdmr

GARANTOR ???

Mesaj gönderen rcpdmr » Sal Oca 26, 2010 10:41 pm

mrb ozi86 ben 8 aralikta ankaradan basvurdum..eksik evrak yuzunden cagirmiyolar cunku daha benim evraklarimi gormeden garantorunuzu cagiricaz demisler nedenini bende anlamadim bilgisi olan yok mu hic ????

deryasiegen

GARANTOR ???

Mesaj gönderen deryasiegen » Çrş Oca 27, 2010 1:09 am

garantor belgesini aldiktan sonra benim garantorumu bir daha gorusmeye cagirmadilar.soracaklari,anlayamadiklari yaa da emin olmak istedikleri biseyler vardir belki de.

deryasiegen

GARANTOR ???

Mesaj gönderen deryasiegen » Çrş Oca 27, 2010 1:10 am

sadece tahmin yurutuyorum onu da belirteyim,kesin bisey bilmiyorum.