Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-Assist ten farkli bölüme basvuru

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
saliyliy

Uni-Assist ten farkli bölüme basvuru

Mesaj gönderen saliyliy » Cmt Mar 02, 2019 6:27 pm

merhabalar,
1- 2019 WS icin TU Berlin Wirtschaftsinformatik icin basvurmak istiyorum. Türkiyede Odtü Mak. müh kazandim. Basvuru Uniassist üzerinden yapildigi icin basvurumun reddedilme durumu var mi baska bir bölüme basvurdugum icin . daha önceden bununla ilgili forumda veya facebook sayfasinda bir sey okudum diye hatirliyorum.
2- ÖSYM Yerlesti belgesi , Lise diplomasi , Lise Transkript cevirilerini Almanyada yaptirdim.ceviriyi yapan kadin cevirideki bastigi Stempelin yeterli oldugunu beglaubigte Kopie oldugunu bu sekilde direk ünilere gönderebilecegimi söyledi. ama bazilari sanirim konsoloslukta falan onaylatma vs bir seyler yaptirmis. bi sey yapmam gerekiyor mu?
tesekkürler yorumlarinizi bekliyorum.

bazeroya

Re: Uni-Assist ten farkli bölüme basvuru

Mesaj gönderen bazeroya » Cmt Mar 02, 2019 6:49 pm

saliyliy yazdı: Cmt Mar 02, 2019 6:27 pm merhabalar,
1- 2019 WS icin TU Berlin Wirtschaftsinformatik icin basvurmak istiyorum. Türkiyede Odtü Mak. müh kazandim. Basvuru Uniassist üzerinden yapildigi icin basvurumun reddedilme durumu var mi baska bir bölüme basvurdugum icin . daha önceden bununla ilgili forumda veya facebook sayfasinda bir sey okudum diye hatirliyorum.
2- ÖSYM Yerlesti belgesi , Lise diplomasi , Lise Transkript cevirilerini Almanyada yaptirdim.ceviriyi yapan kadin cevirideki bastigi Stempelin yeterli oldugunu beglaubigte Kopie oldugunu bu sekilde direk ünilere gönderebilecegimi söyledi. ama bazilari sanirim konsoloslukta falan onaylatma vs bir seyler yaptirmis. bi sey yapmam gerekiyor mu?
tesekkürler yorumlarinizi bekliyorum.

Ben de almanyada ceviri yaptirmistim evraklarima ancak sevgili uni assist Beglaubigung istedigi icin kabul etmedi o haliyle. Almanyada noterde beglaubigt ettirdim o zaman kabul edildi.

Ayrica farkli bölüm diye ret olacagini sanmiyorum, uni assistin bana yolladigi vpd de technische,mathematische und naturwissenschaftliche Fachrichtungen yaziyor

saliyliy

Mesaj gönderen saliyliy » Cmt Mar 02, 2019 7:17 pm

bazeroya yazdı: Cmt Mar 02, 2019 6:49 pm Ben de almanyada ceviri yaptirmistim evraklarima ancak sevgili uni assist Beglaubigung istedigi icin kabul etmedi o haliyle. Almanyada noterde beglaubigt ettirdim o zaman kabul edildi.

Ayrica farkli bölüm diye ret olacagini sanmiyorum, uni assistin bana yolladigi vpd de technische,mathematische und naturwissenschaftliche Fachrichtungen yaziyor
Notere ne kadar ödemistin ayip olmazsa sormam

bazeroya

Mesaj gönderen bazeroya » Pzr Mar 03, 2019 12:34 am

ayip niye olsun :) 19€ ödemistim