Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

goethe b2, farklı modülleri ayrı zamanda vermek

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
yevsey

goethe b2, farklı modülleri ayrı zamanda vermek

Mesaj gönderen yevsey » Çrş Şub 06, 2019 9:59 pm

merhaba. b2 sertifikası için iki kere goethe'nin sınavlarına girdim. sonuncusunda sprechen modülünden 19 aldım. yani 15 üzeri olduğu için yeterliydi, ancak diğer kısımlardan toplamda 60'ı geçecek kadar puan alamadığım için sertifikayı alamadım. şimdi ben bir sonraki b2 sınavında sprechen modülünden istersem muaf olabiliyor muyum? (ancak yine de girip 19 üzeri alabilecek miyim görmek isterim)

işin komik kısmı bir önceki sınavda da dinleme ve yazma bölümlerinde de 15 üzeri puan alabilmiştim, onlardan da muaf olabiliyor muyum? yani sadece dinleme kısmına girmek veya dinleme, yazma, okuma kısmına girmek mümkün mü? eski sonuçlarıma ulaşamıyorum bu arada.

ekstra soru: iki sınavda modüllerden aldığım en iyi puanları birleştirdiğimde 60 üzeri puan alabiliyorum, yani sertifikayı almaya yetecek kadar. böyle bir şey mümkün mü?

yevsey

Re: goethe b2, farklı modülleri ayrı zamanda vermek

Mesaj gönderen yevsey » Çrş Şub 06, 2019 10:34 pm

tabii aslında b2 modüler değil de tek bir sınav imiş. sanıyorum geçersiz oluyor bu durumda.

Yolcu97

Re: goethe b2, farklı modülleri ayrı zamanda vermek

Mesaj gönderen Yolcu97 » Prş Şub 07, 2019 12:51 am

Goethe B2 Modul sinav degil.Bundan dolayi sinavi komple tekrarlaman lazim..