Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Tercume/Amtlich beglaubigung/Uni Assist/YOS!

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
ugi

Mesaj gönderen ugi » Cum Eyl 03, 2010 5:48 pm

slm..su tercumeyi yapdirmak nerde daha avantajli?..simdi tam olarak anliymadim..amtlich beglaubigung yapinca turk noter onay gerekiyormu? ben istanbulda oturyorum suan..forumda biyerde istanbulda gerkmio gibi bisey okudum ama tam detaili bisey yazmiyordu..bu beglaubigungu alman konsoloslukdan yapabilirmiyim? yoksa turkiyede cevirip almanyada da beglaubigung yapabilirmiyim...bide birsey daha..ben dil alaninda okudum...oss ve YOS e grdm...yos den isletme kazandim..almanyada da isletme okumak istiyorum..sizce bir problem cika bilirmi dil alan yuzunden?

Vielen Dank im Voraus=)

ybrk

Mesaj gönderen ybrk » Cum Eyl 03, 2010 6:16 pm

Tercumede Amtliche Beglaubigung dedigi noter onayidir.
Hatta bunu yaptirdiktan sonra kaymakamlikta Apostil yaptirirsan daha da iyi olur, yurtdisinda kesin gecerlilik kazanir. Apostil ucretsizdir.

Beglaubigung\'u konsolosluktan yaptirabilir misin.. Hmm o konuda bir sey diyemem.

Belgen Almanca ise ve bunun fotokopisine aslinin aynidir gibi damga vurduracaksan bunu konsolosluktan yaptirabilirsin.

Mechanical

Mesaj gönderen Mechanical » Cum Eyl 03, 2010 8:03 pm

almanyada bu isi universitelerin studentenwerklerinden tut, ASTAlarda yaptirabilirsin ucuz olarak.bunun disinda almanyada burgeramt\'ta da yapiliyor ama fiyatlari hakkinda bilgim yok

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cmt Eyl 04, 2010 4:13 am

ugi herseyden once bu nasil bir Turkce yahu ? Universite okuyacak bir kisinin anadilini bu kadar hunharca katletmesi cok uzucu...!

besyan

Re: Tercume/Amtlich beglaubigung/Uni Assist/YOS!

Mesaj gönderen besyan » Prş Oca 31, 2019 1:09 pm

Merhabalar yös ile kazandığımız üniversiteden Almanya ya geçiş nasıl yapıyoruz lütfen yardım.