Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Stuttgart Universität C@mpus System

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Sungur

Stuttgart Universität C@mpus System

Mesaj gönderen Sungur » Cmt Oca 19, 2019 8:32 pm

Merhaba,

Ben A2 dil yeterliliğine sahibim. Stuttgart Uni de B1, B2 ve C1 eğitimlerini alıp Elektrotechnik und İnformationtechnik bölümünü lisans seviyesinde okumak istiyorum. Fakat üniversitenin başvuru portalı olan C@mpus System'a giriş yaptığımda 2019 yaz dönemi için Bachelor 1. dönem için başvuru yapmak mümkün değil. 2019 kış dönemi için ise üniversite sadece master başvurusu alıyor. Bu sistem bana çok saçma geldi. Normalde 2019 yaz döneminde dil görüp kış döneminde üniversiteye başlarım diye düşünüyordum. Fakat şu anda ne yaz dönemine ne de kış dönemine başvuru yapamıyorum. Biri bu konuda yardımcı olursa çok memnun olurum. Aşağıya üniversitenin başvuru portalının linkini koyuyorum siz de herhangi bir mail ile fake hesap açıp deneyebilirsiniz.

https://campus.uni-stuttgart.de/cusonline/webnav.ini

Muriel

Re: Stuttgart Universität C@mpus System

Mesaj gönderen Muriel » Cmt Oca 19, 2019 10:08 pm

Sungur yazdı: Cmt Oca 19, 2019 8:32 pm Merhaba,

Ben A2 dil yeterliliğine sahibim. Stuttgart Uni de B1, B2 ve C1 eğitimlerini alıp Elektrotechnik und İnformationtechnik bölümünü lisans seviyesinde okumak istiyorum. Fakat üniversitenin başvuru portalı olan C@mpus System'a giriş yaptığımda 2019 yaz dönemi için Bachelor 1. dönem için başvuru yapmak mümkün değil. 2019 kış dönemi için ise üniversite sadece master başvurusu alıyor. Bu sistem bana çok saçma geldi. Normalde 2019 yaz döneminde dil görüp kış döneminde üniversiteye başlarım diye düşünüyordum. Fakat şu anda ne yaz dönemine ne de kış dönemine başvuru yapamıyorum. Biri bu konuda yardımcı olursa çok memnun olurum. Aşağıya üniversitenin başvuru portalının linkini koyuyorum siz de herhangi bir mail ile fake hesap açıp deneyebilirsiniz.

https://campus.uni-stuttgart.de/cusonline/webnav.ini
bir yaz döneminde B1, B2 ve C1 sınavlarını geçtim eğitimlerini alacağını düşünmen daha saçma bence.

Sungur

Re: Stuttgart Universität C@mpus System

Mesaj gönderen Sungur » Pzr Oca 20, 2019 1:59 pm

B1 ve B2 yi bu yaz döneminde alıp testdaf ı geçersem direk başlarım olmazsa C1i de bir sonraki kış döneminde alırım. Fakat asıl saçma olan senin ona odaklanman bence.