Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

GÖTTİNGEN ÜNİ. YÜKSEK LİSANS

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
kristalize

GÖTTİNGEN ÜNİ. YÜKSEK LİSANS

Mesaj gönderen kristalize » Prş Ara 13, 2018 3:01 pm

Arkadaşlar merhaba, Göttingen Üniversitesine(Hukuk Fakültesi için) yüksek lisans başvurusu yaptım. 8 hafta geçti fakat hala cevap gelmedi. Başvuru yapıp cevap alan birileri var mı acaba çünkü artık başvurumun reddedildiği düşünmeye başladım.

kiss25

Re: GÖTTİNGEN ÜNİ. YÜKSEK LİSANS

Mesaj gönderen kiss25 » Cum Ara 14, 2018 1:42 am

Üniversitenin basvuru tarihlerini dikkate aldiniz mi ? Eger 1 aralikta basliyorsa ( genelde öyle ) ve siz erken gönderdiyseniz isleme almamislardir daha beklemeniz lazim. Eger basvuru tarihlerini dikkate aldiysaniz üniversite ile iletisime gecmenizi öneririm ve bir nacizhane öneri daha sadece 1 üniversiteye basvurmayin en az 3-4 tanesine basvurun ki sansiniz artsin bir yere yerlesme konusunda
Arkadaslar ben erkegim =)

kristalize

Mesaj gönderen kristalize » Cum Ara 14, 2018 9:42 am

kiss25 yazdı: Cum Ara 14, 2018 1:42 am Üniversitenin basvuru tarihlerini dikkate aldiniz mi ? Eger 1 aralikta basliyorsa ( genelde öyle ) ve siz erken gönderdiyseniz isleme almamislardir daha beklemeniz lazim. Eger basvuru tarihlerini dikkate aldiysaniz üniversite ile iletisime gecmenizi öneririm ve bir nacizhane öneri daha sadece 1 üniversiteye basvurmayin en az 3-4 tanesine basvurun ki sansiniz artsin bir yere yerlesme konusunda
Son başvuru tarihi 15 Ekimdi, o yüzden artık merak etmeye başladım zaten. Ayrıca haklısınız birden fazla başvuru yapılmalı aslında ama bu sefer acemiliğime denk geldi. Bir sonraki dönem muhakkak daha fazla okula başvuru yapacağım.

oguzkaan

Mesaj gönderen oguzkaan » Cmt Ara 15, 2018 3:12 am

kristalize yazdı: Prş Ara 13, 2018 3:01 pm Arkadaşlar merhaba, Göttingen Üniversitesine(Hukuk Fakültesi için) yüksek lisans başvurusu yaptım. 8 hafta geçti fakat hala cevap gelmedi. Başvuru yapıp cevap alan birileri var mı acaba çünkü artık başvurumun reddedildiği düşünmeye başladım.
Merhaba, bende hukuk öğrencisiyim de yüksek lisans için nasıl bir yol izlediniz ve hangi alanda başvuru yaptınız acaba ?

kristalize

Mesaj gönderen kristalize » Cmt Ara 15, 2018 9:55 pm

oguzkaan yazdı: Cmt Ara 15, 2018 3:12 am Merhaba, bende hukuk öğrencisiyim de yüksek lisans için nasıl bir yol izlediniz ve hangi alanda başvuru yaptınız acaba ?
Nasıl bir yol izlediniz derken? LL.M programına başvurdum.

oguzkaan

Mesaj gönderen oguzkaan » Pzr Ara 16, 2018 1:42 am

kristalize yazdı: Cmt Ara 15, 2018 9:55 pm Nasıl bir yol izlediniz derken? LL.M programına başvurdum.
Ülkelerin hukuk sistemleri farklı olduğu için hangi alan üzerinde başvuru yaptığınızı ve hangi dil seviyesinde kabul aldığınızı sormak istedim.