Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Assist tarihi mi okulun tarihi mi önemli?

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
alanwake

Uni Assist tarihi mi okulun tarihi mi önemli?

Mesaj gönderen alanwake » Sal Kas 06, 2018 12:58 pm

Merhaba arkadaşlar;

Ekimin 25inde uni assistden paderborn bachelor elektrotechnike 2019 yaz dönemi şartlı kabul için online olarak başvurdum,26sında belgeleri postayla yolladım.27sinde ücreti yatırdım,29unda para onay maili geldi.30unda belgelerin alındığına dair onay geldi.Ancak hala işlem başlamadı,paderbornun nisanda ki dil kursu için son tarih 15 kasım.Uni assist 15 kasıma kadar okula belgelerimi yetiştiremezse problem olur mu? Yoksa uni assiste gönderdiğim tarih mi önemli yardımcı olurmusunuz?

Teşekkürler.

filmlovepenguin

Re: Uni Assist tarihi mi okulun tarihi mi önemli?

Mesaj gönderen filmlovepenguin » Sal Kas 06, 2018 9:35 pm

alanwake yazdı: Sal Kas 06, 2018 12:58 pm Merhaba arkadaşlar;

Ekimin 25inde uni assistden paderborn bachelor elektrotechnike 2019 yaz dönemi şartlı kabul için online olarak başvurdum,26sında belgeleri postayla yolladım.27sinde ücreti yatırdım,29unda para onay maili geldi.30unda belgelerin alındığına dair onay geldi.Ancak hala işlem başlamadı,paderbornun nisanda ki dil kursu için son tarih 15 kasım.Uni assist 15 kasıma kadar okula belgelerimi yetiştiremezse problem olur mu? Yoksa uni assiste gönderdiğim tarih mi önemli yardımcı olurmusunuz?

Teşekkürler.
Uni assiste okulun tarihin once gonderdiysen sorun olmamasi gerekiyor.

alanwake

Mesaj gönderen alanwake » Çrş Kas 07, 2018 8:55 pm

filmlovepenguin yazdı: Sal Kas 06, 2018 9:35 pm Uni assiste okulun tarihin once gonderdiysen sorun olmamasi gerekiyor.
Tesekkur ederim.Peki emin misiniz bu bilgiden?

filmlovepenguin

Mesaj gönderen filmlovepenguin » Prş Kas 08, 2018 8:09 pm

alanwake yazdı: Çrş Kas 07, 2018 8:55 pm Tesekkur ederim.Peki emin misiniz bu bilgiden?
Rica ederim. Mayista ben de benzer bir sürecten gectim, kendi arastirmalarim ve buradaki baska arkadaslarin cevaplari da bu yondeydi.

Kesin emin olmak icin okula ulasmalisiniz bence.

alanwake

Mesaj gönderen alanwake » Cum Kas 09, 2018 6:48 pm

filmlovepenguin yazdı: Prş Kas 08, 2018 8:09 pm Rica ederim. Mayista ben de benzer bir sürecten gectim, kendi arastirmalarim ve buradaki baska arkadaslarin cevaplari da bu yondeydi.

Kesin emin olmak icin okula ulasmalisiniz bence.
Peki cok tesekkur ederim tekrar oyle yapacagim.