Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Oturumun süresi azken giriş yapmak

Turk ve Alman devlet daireleri: Turk Konsoloslugu'ndaki islemler, yabancilar dairesi, saglik sigortasi, isci vizesi, askerlik, ehliyet...
Uraz

Oturumun süresi azken giriş yapmak

Mesaj gönderen Uraz » Prş Kas 01, 2018 11:06 pm

Merhaba herkese,
Benim sorum şu. Oturumumun süresi 25 ocakta bitiyor ama ben aralıkta Türkiye’ye gideceğim. Dönüşümü de 7 ocağa aldım.
Almanya’ya 7 ocakta giriş yaparken, oturumumun son tarihine 15 gün kalması sorun yaratır mı? Belli bir kural var mı bunun için.
Teşekkürler ilgilenenlere şimdiden.

technonur

Re: Oturumun süresi azken giriş yapmak

Mesaj gönderen technonur » Cum Kas 02, 2018 11:19 am

bi sorun olmaz sadece görevli oturumun süresi doluyor diye uyarır. uzatmak için basvurdun mu der

Wolf123

Mesaj gönderen Wolf123 » Cum Kas 02, 2018 4:33 pm

Uraz yazdı: Prş Kas 01, 2018 11:06 pm Merhaba herkese,
Benim sorum şu. Oturumumun süresi 25 ocakta bitiyor ama ben aralıkta Türkiye’ye gideceğim. Dönüşümü de 7 ocağa aldım.
Almanya’ya 7 ocakta giriş yaparken, oturumumun son tarihine 15 gün kalması sorun yaratır mı? Belli bir kural var mı bunun için.
Teşekkürler ilgilenenlere şimdiden.
Ben de turkiyeye tatile gitmiştim. Oturumum 16 Temmuzda bitiyordu, almanyaya 14 Temmuzda giriş yapmıştım. Görevli hiç bir soru sormadı direk girdim. Hatta ben oturum uzatma randevusu falan da almamıştım

Uraz

Mesaj gönderen Uraz » Sal Kas 06, 2018 1:17 am

Wolf123 yazdı: Cum Kas 02, 2018 4:33 pm Ben de turkiyeye tatile gitmiştim. Oturumum 16 Temmuzda bitiyordu, almanyaya 14 Temmuzda giriş yapmıştım. Görevli hiç bir soru sormadı direk girdim. Hatta ben oturum uzatma randevusu falan da almamıştım
Teşekkürler o zaman, rahatça gidebilirim:)