Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Ani Defteri 6 - Visumtagebuch

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
mustafayildiz

Mesaj gönderen mustafayildiz » Cum Ara 04, 2009 5:37 pm

maykel bende ilk seferinde red yedim kabul belgem yoktu birde benim ki biraz daha karisik bekliyorum baklaim sanada bols sans

Gurhan

Mesaj gönderen Gurhan » Cum Ara 04, 2009 5:45 pm

saol sanada bol sans =)

hakanboks33

Mesaj gönderen hakanboks33 » Cum Ara 04, 2009 6:51 pm

[quote]FuNdeRSchatteN tarafindan yazilan metin:
Red yersin,cunku 3 aylik paranin kagidini gostereceksin ve konsoloslugun gozunden kacmasi imkansiz.Tabi eger Almanya\'da 3 ay kalmak istemiyorsan..
Milyonda bir bir ihmital vizeyi verseler bile burada oturum uzattirmaya geldiginde senden 12 aylik bir bloke isteyeceklerdir.[/quote]
merhaba ben konsolosluga basvurdugumda 3 aylik bloke hesap actigimi soledim ve 3 aylik dil kursumun oldugunuda soledim. is yerimde var onun evraklarinida verdim. ve bunu sorun olarak solemediler. gayet iyi karsiladilar. ve basvurali 54. gun oldu..
avrupanin nerederyse heryerinede vizem bulunmaktadir. hatta bana 3 aylik vize verilecegini daha sonra orda uzatabilecegimi solediler. cvp verirseniz sevinirim.. eger red verecek olsalardi simdiye kadar cikmazmiydi... ???

mustafayildiz

Mesaj gönderen mustafayildiz » Cmt Ara 05, 2009 2:27 pm

konoslosluk sana bu kadar sey soylemis madem avrupanin her yerinde vizen var..niye sitress yapiyorsun niye surekli soru soruyorsun kendinden emin emin yaziyorsun ama hala korkuyorsun soru sormak icin mi kendini teselli etmek icin mi soruyorsun anlamadim ki...konsolosluk gereken seyleri soylemis iste :help

hakanboks33

Mesaj gönderen hakanboks33 » Cmt Ara 05, 2009 9:38 pm

[quote]mustafayildiz tarafindan yazilan metin:
konoslosluk sana bu kadar sey soylemis madem avrupanin her yerinde vizen var..niye sitress yapiyorsun niye surekli soru soruyorsun kendinden emin emin yaziyorsun ama hala korkuyorsun soru sormak icin mi kendini teselli etmek icin mi soruyorsun anlamadim ki...konsolosluk gereken seyleri soylemis iste :help[/quote]
soru sormak icin soryorum, ve bunu yoneticiye cvp vermek icin yazdim.. tesellige ihtiyac oldugundan degil ,konsolosluk islemlerinde
ne olacagi belli olmadigi icin , bu sitede herkes soru soryuyor.. bunuda senin anlaman gerekirdi...

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Pzt Ara 07, 2009 11:51 am

[quote]maykeL tarafindan yazilan metin:
9 aralik carsambaya aldim bende vize gorusmesini 1. gorusme red idi umarim ayni sonucla karsilasmam =) [/quote]

hadi bakalim Maykel bu sefer vizeni almadan gelme :):) 5 ocaga yetisirsin insallah, bol sans....

Gurhan

Mesaj gönderen Gurhan » Pzt Ara 07, 2009 12:10 pm

abi yetisecegimi sanmiyorumda en azindan ciksa bile 1 2 hafta gecsede sen varsin diye devam ederim eksikleri kapattirirsin artik =)

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Pzt Ara 07, 2009 12:14 pm

[quote]maykeL tarafindan yazilan metin:
abi yetisecegimi sanmiyorumda en azindan ciksa bile 1 2 hafta gecsede sen varsin diye devam ederim eksikleri kapattirirsin artik =)[/quote]

insallah hadi bakalim, icin rahat olsun elimden geleni yaparim

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Sal Ara 08, 2009 12:03 am

Kilitli