Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Erasmus Staj - Ulusal Vize Başvuru Formunu Hatalı Doldurdum Yardım

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
john_lennon

Erasmus Staj - Ulusal Vize Başvuru Formunu Hatalı Doldurdum Yardım

Mesaj gönderen john_lennon » Cmt Eki 06, 2018 12:48 am

Merhaba Arkadaşlar,

Erasmus stajına başvurdum ve gerekli belgelerle birlikte başvuru formunu randevu günümde teslim ettim.

Vize başvurusunda referanslar kısmına firmanın şu an kullanmadığı telefonunu yazmışım. Learning agreement belgesinde de firma numarasını eksik yazmış, sonradan fark ettim.

Belki lazım olur diye company confirmation belgesini de götürdüm ve onu da aldılar. Onda firmayla ilgili gerekli bilgiler doğru şekilde var, isterlerse ulaşabilirler.

Şimdi benim sormak istediğim, firmayı arayıp stajı teyit ediyorlardır diye düşünüyorum ama arayıp ulaşamazlarsa bir sıkıntı olur mu?

Konsolosluğu arayıp yanlış yazdığımı söylemeli miyim? İstanbul dışındayım ve bunu düzeltmek için tekrar İstanbul konsolosluğa çağrılır mıyım?

Zzzz

Re: Erasmus Staj - Ulusal Vize Başvuru Formunu Hatalı Doldurdum Yardım

Mesaj gönderen Zzzz » Cmt Eki 06, 2018 1:47 am

Arayip kontrol etmediklerine eminim ancak yerinde olsam icinin rahatlamasi acisindan guzel bir dilekce ile basvuru numaranla birlikte durumu aciklayan bir mail atardim.