Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Ingılızce master + mezun olunan bölüm benzerliği

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
runesia

Ingılızce master + mezun olunan bölüm benzerliği

Mesaj gönderen runesia » Prş Eki 04, 2018 9:16 am

Merhaba arkadaşlar,
foruma yeni kayıt oldum. Uzun zamandır Almanya'da ingilizce master eğitimi araştırıyorum. 2017 yılında elektrik elektronik mühendisliğinden mezun oldum ve
Network-Yazılım alanlarında çalışmaya başladım. şuan büyük kurumsal bir şirkette çalışıyorum. kariyerimi bu yönde ilerletmek istiyorum. Mezuniyet ortalamam 2.73 . lisans derslerimizde, ekonomi, IT dersleri, yazılım dersleri vardı. Computer science, data sciense yada business administration, management benzeri departmanlarda master yapmak istiyorum. Fakat elektrik elektronik mühendisliği mezunu olduğum için bu bölümlere kabul alma şansım nedir?
Farklı departmanlarda master a kabul edılenler oldumu cevrenizde? Görüşlerinizi aktarırsanız çok sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: Ingılızce master + mezun olunan bölüm benzerliği

Mesaj gönderen Physiker » Cum Eki 05, 2018 1:09 am

Business administration ve data science de yok ama computer science de olabilir.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com