Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize için sigorta süresi ne kadar olmalı?? Acil cevap lütfen

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mlkcvlk

Vize için sigorta süresi ne kadar olmalı?? Acil cevap lütfen

Mesaj gönderen mlkcvlk » Sal Eyl 25, 2018 5:06 pm

Master programı için okuldan şartlı kabul aldım ancak vize işlemleri arasında sigorta yaptırmam gerektiği de var. Bu sigortayı 365 günlük değil de 90 günlük yaptırsam vizede bir problem olur mu?

selen

Re: Vize için sigorta süresi ne kadar olmalı?? Acil cevap lütfen

Mesaj gönderen selen » Sal Eyl 25, 2018 5:35 pm

mlkcvlk yazdı: Sal Eyl 25, 2018 5:06 pm Master programı için okuldan şartlı kabul aldım ancak vize işlemleri arasında sigorta yaptırmam gerektiği de var. Bu sigortayı 365 günlük değil de 90 günlük yaptırsam vizede bir problem olur mu?
6 aylık istiyorlar

Queengs

Re: Vize için sigorta süresi ne kadar olmalı?? Acil cevap lütfen

Mesaj gönderen Queengs » Sal Eyl 25, 2018 5:54 pm

mlkcvlk yazdı: Sal Eyl 25, 2018 5:06 pm Master programı için okuldan şartlı kabul aldım ancak vize işlemleri arasında sigorta yaptırmam gerektiği de var. Bu sigortayı 365 günlük değil de 90 günlük yaptırsam vizede bir problem olur mu?
Forumda yazmış bazı arkadaşlar. 3 aylık sigorta sorun olmuş. Ben 6 aylık internetten yaptım. 350 lira cviarı bi ücret tuttu. (Allianz sigorta)