Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kabul belgesinin çıktısı

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
mirfaelltnichtsein

Kabul belgesinin çıktısı

Mesaj gönderen mirfaelltnichtsein » Pzt Eyl 03, 2018 8:04 pm

Elimde kabul belgesinin orijinali yok, sadece pdf olarak var. O da çok kalitesizce taranmış ve tamamen renksiz fotokopi gibi. Harfler titrek ve hafif bulanık ama yine de okunuyor, sadece profesyonel/orijinal durmuyor. Vize görüşmesinde bunun çıktısı sorun olur mu?

filmlovepenguin

Re: Kabul belgesinin çıktısı

Mesaj gönderen filmlovepenguin » Pzt Eyl 03, 2018 9:45 pm

mirfaelltnichtsein yazdı: Pzt Eyl 03, 2018 8:04 pm Elimde kabul belgesinin orijinali yok, sadece pdf olarak var. O da çok kalitesizce taranmış ve tamamen renksiz fotokopi gibi. Harfler titrek ve hafif bulanık ama yine de okunuyor, sadece profesyonel/orijinal durmuyor. Vize görüşmesinde bunun çıktısı sorun olur mu?
Okuldan pdf olarak mail atmalarini isteyin olmadi?

mirfaelltnichtsein

Mesaj gönderen mirfaelltnichtsein » Pzt Eyl 03, 2018 10:47 pm

filmlovepenguin yazdı: Pzt Eyl 03, 2018 9:45 pm Okuldan pdf olarak mail atmalarini isteyin olmadi?
Elimdeki öyle zaten. Bana pdf olarak gönderdiler. Pdf çok kalitesiz ve renksiz taranmış. İmzalı falan ama kalite ve çözünürlükten dolayı orijinal gibi durmuyor, bu vizede sıkıntı yaratır mı onu öğrenmek istiyorum. İlla renkli ve kalitesi çıktı mı olması gerekiyor yoksa kötü taranmış ama imzalı bir kabul belgesinin çıktısı da iş görür mü?

Wolf123

Mesaj gönderen Wolf123 » Sal Eyl 04, 2018 1:31 am

mirfaelltnichtsein yazdı: Pzt Eyl 03, 2018 10:47 pm Elimdeki öyle zaten. Bana pdf olarak gönderdiler. Pdf çok kalitesiz ve renksiz taranmış. İmzalı falan ama kalite ve çözünürlükten dolayı orijinal gibi durmuyor, bu vizede sıkıntı yaratır mı onu öğrenmek istiyorum. İlla renkli ve kalitesi çıktı mı olması gerekiyor yoksa kötü taranmış ama imzalı bir kabul belgesinin çıktısı da iş görür mü?
Eğer okul sana onu o şekilde attıysa attigi mailin çıktısını da alıp okul bunu bu şekilde yolladı. Bu da yolladığı mailin çıktısı diyebilirsin.

mirfaelltnichtsein

Mesaj gönderen mirfaelltnichtsein » Sal Eyl 04, 2018 11:16 am

Wolf123 yazdı: Sal Eyl 04, 2018 1:31 am Eğer okul sana onu o şekilde attıysa attigi mailin çıktısını da alıp okul bunu bu şekilde yolladı. Bu da yolladığı mailin çıktısı diyebilirsin.
Direkt belgeye baktıktan sonra kabul etmezler diye korkuyorum çünkü cidden çok unprofessional duruyor. Kabul etmeme hakları var mı?

Wolf123

Mesaj gönderen Wolf123 » Sal Eyl 04, 2018 3:04 pm

mirfaelltnichtsein yazdı: Sal Eyl 04, 2018 11:16 am Direkt belgeye baktıktan sonra kabul etmezler diye korkuyorum çünkü cidden çok unprofessional duruyor. Kabul etmeme hakları var mı?
Aslında benim bildiğim senin belgeni okulun olduğu şehirdeki ya da ikametgah adresi göstermişsen o şehirdeki yabancılar dairesine gönderiliyor yabancılar dairesi eğer belgeyi süpheli bulursa okulu arayıp teyit ediyor diye biliyorum. Hani şüphe durumunda onlar okulla iletişim kuruyorlar ama senin için rahat edecekse hani daha fazla kanıt olması açısından mailin çıktısını da alabilirsin.

Dbrxali

Mesaj gönderen Dbrxali » Sal Eyl 04, 2018 4:51 pm

Bana soylediler ki kabul belgesinin orijinali olmasi lazim, universite gondersmdiyse de 1 aydir gelip cikmadi, arkadasim kolnde yasiyor, gidip aldi orijinalini, pazartesi randevum var, gonderme 1 gune geliyor 60 euroya, eger kabul belgesinin odf çıktısi yeterliyse gondertmeyeyim

benjamin21

Mesaj gönderen benjamin21 » Cmt Oca 30, 2021 6:25 pm

Üzerinden yıllar geçmiş ama mesajı görürseniz bi güncelleme geçerseniz sevinirim :) Çıktısı yetti mi?