Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

"Domuz gribi meclisteki mikroplari temizlesin" /VIDEO

Biraz da eglenelim degil mi canim?...
Ruh-Adam

Mesaj gönderen Ruh-Adam » Prş Kas 12, 2009 3:37 pm

12 Kasim 2009 - 15:24

Son gunlerin en onemli gundem maddelerinden biri olan domuz gribini yurdum insani yorumluyor.

Tum dunyayi etkisi altina alan ve son gunlerde Turkiye\'de de etkisini iyice artirarak olumlere yol acan domuz gribine yurdum insani meydan okuyor.

PAYLASIM SITELERINDE TIKLANMA REKORLARI KIRIYOR
Domuz gribinin tum insanlarin sagligini etkileyebilecegi kanisi iyice yayginlasmisken ortada gezen soylentiler Turk kadininin canini hayli sikmis. Cilgin teyzenin domuz gribi ile ilgili aciklamalari paylasim sitelerinde tiklanma rekorlari kiriyor.

BASBAKAN VE BAKANLARA ELESTIRI
Son gunlerin en onemli gundem maddelerinden biri olan domuz gribi hakkinda carpici aciklamalarda bulunan cilgin teyze de, domuz gribinin varligina inanmayanlardan. Hukumet yetkililerinin dis ulke gezilerini elestiren dertli teyze: \'\'Basbakan hanimiyla dis ulkelerde geziyor, Cumhurbaskani hanimiyla dis ulkelerde geziyor, Bakanlar hanimlariyla dis ulkelerde geziyor. Domuz gribi onlara gelmiyor da evde oturdugumuz yerde bizim gibi garipleri nerden bulacak\'\' serzenislerinde bulunuyor.

ISTE TIKLANMA REKORLARI KIRAN O VIDEO:

Ensonhaber.com

http://videonuz.ensonhaber.com/haber-25 ... syani.html

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Prş Kas 12, 2009 5:14 pm

Bu haber sitesini onceden cok takip ederdim ancak daha sonra anladim ki halki galeyana getirecek , propaganda iceren bir cok haberi var..Tarafsiz gibi gozukuyor ancak cok sinsi haberler yayinliyor.
Ve moral bozucu onlarca manset ve 3. sayfa haberlerde cabasi :(

Konu\'nun Almanya ile ilgisi ise soyle ; Almanya\'da Domuz Gribi vakasi Turkiye\'den daha fazla ancak neden olumler bizde pes pese gelerek 40\'A yaklasti..Ihmal mi soz konusu yoksa olumcul Keneler gibi bizde ki Grip mutasyona mi ugradi ?
Konunun uzmani Fizik Uzmani Gurkan Bey\'e goruslerini merak ediyoruz..

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Prş Kas 12, 2009 6:04 pm

ensonhaber in mallikta uzerine yoktur.

Yalniz burasi daha cok almanyada haberler kosesi. bunun hber degeri yok. yeri olsa olsa imbiss olur. oraya tasiyorum.

isin ilgin tarafi teyzeyi iyi kurmuslar yani bu teyze de boyle konusacak kapasite yok :)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Kas 12, 2009 6:08 pm

turkiye de 40 kisimi oldu ? 4 diye biliyordum :S

deniz bizim insanda ne cevherler var, ucan insanmi dersin , ufoyu taslayan koyluler mi dersin cok renkliyiz.:)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Kas 12, 2009 7:09 pm

Burasi Almanya da Egitim sitesi siyaset tartismak istiyorsaniz ozelden tartisin..

Siyasi yazilar veya tartismalar silinmistir.. :)

Anlayisiniz icin tesekkurler..