Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TU Clausthal Semesterticket

Pasaport, vize, islemler, biletler... Hepsi burada...
yusufjosef

TU Clausthal Semesterticket

Mesaj gönderen yusufjosef » Prş Tem 12, 2018 10:00 pm

Öncelikle merhabalar bir sorum olacaktı. TU Clausthal adlı üniversitede okuduğum kadarıyla harç ücreti alınmıyor. Peki harç ücreti alınmıyorsa semesterticket alamayacak mıyız okuldan? TU Clausthal ile ilgili başlıklardan bakmaya calıstım fakat bilgi bulamadım yardımcı olursanız cok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler saygılar sevgiler.

hunterqb

Re: TU Clausthal Semesterticket

Mesaj gönderen hunterqb » Prş Tem 12, 2018 10:44 pm

"An der TU Clausthal gibt es kein Semesterticket. Bei einer Urabstimmung zu diesem Thema entschieden sich knapp 75 Prozent der Studierenden dagegen"

Dedigine gire bir donemlik bilet bulunmuyor ogrenci oylamasinda %75 reddetmis.Siz olduguna emin misiniz ?
Kucuk sehirlerde veya toplu tasimanin pek yaygin olmadigi sehirlerde malesef olmuyor donemlik bilet.

yusufjosef

Mesaj gönderen yusufjosef » Cum Tem 13, 2018 12:14 am

hunterqb yazdı: Prş Tem 12, 2018 10:44 pm "An der TU Clausthal gibt es kein Semesterticket. Bei einer Urabstimmung zu diesem Thema entschieden sich knapp 75 Prozent der Studierenden dagegen"

Dedigine gire bir donemlik bilet bulunmuyor ogrenci oylamasinda %75 reddetmis.Siz olduguna emin misiniz ?
Kucuk sehirlerde veya toplu tasimanin pek yaygin olmadigi sehirlerde malesef olmuyor donemlik bilet.
Öncelikle zamanınızı ayırıp sorumu yanıtladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Bu konu hakkındaki soru işaretim kalkmış oldu çok sağolun. Peki onun yerine öğrenciler için herhangi bir bilet bulunuyor mu bir bilginiz var mı ?

hunterqb

Mesaj gönderen hunterqb » Cum Tem 13, 2018 2:45 am

yusufjosef yazdı: Cum Tem 13, 2018 12:14 am Öncelikle zamanınızı ayırıp sorumu yanıtladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Bu konu hakkındaki soru işaretim kalkmış oldu çok sağolun. Peki onun yerine öğrenciler için herhangi bir bilet bulunuyor mu bir bilginiz var mı ?
Soyleki eger ogrenci karti yoksa sehirde toplu ulasim yok veya cok kisitli demektir.Baska sehirlere gitmek icin Deutsche Bahn'dan MyBahn Card25 veya 50 alabilirsin.Indirim karti belirli duzeyde detaylarina internet sitesinden ulasabilirsin.Belirli bir yasa kadar uygun fiyattan veriyor bu karti 12 ay kullancagini dusunursek.

yusufjosef

Mesaj gönderen yusufjosef » Cum Tem 13, 2018 9:24 am

hunterqb yazdı: Cum Tem 13, 2018 2:45 am Soyleki eger ogrenci karti yoksa sehirde toplu ulasim yok veya cok kisitli demektir.Baska sehirlere gitmek icin Deutsche Bahn'dan MyBahn Card25 veya 50 alabilirsin.Indirim karti belirli duzeyde detaylarina internet sitesinden ulasabilirsin.Belirli bir yasa kadar uygun fiyattan veriyor bu karti 12 ay kullancagini dusunursek.
Ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten çok sağol bilgilendirdiğin ve zamanını ayırdığın için çok teşekkür ederim saygılar sevgiler .

cvkogz

Mesaj gönderen cvkogz » Cmt Tem 14, 2018 3:56 am

Clausthal'den başka bir konuma ulaşmak zaten başlı başına sıkıntı :)