Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Semester ticket ve öğrenci kimliği

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
kenkogs

Semester ticket ve öğrenci kimliği

Mesaj gönderen kenkogs » Sal Haz 26, 2018 8:59 pm

merhaba. ben geçenlere duisburg üniversitesine einschreiben yaptım. semester ticket için 300 euro ödememi istediler. semester sonuna kadar normal bilet almamak daha karlı oldugu için yatırmadım parayı. Peki ben bu öğrenci kimlğini teslim alabilirmiyim okuldan?

selen

Re: Semester ticket ve öğrenci kimliği

Mesaj gönderen selen » Sal Haz 26, 2018 9:47 pm

kenkogs yazdı: Sal Haz 26, 2018 8:59 pm merhaba. ben geçenlere duisburg üniversitesine einschreiben yaptım. semester ticket için 300 euro ödememi istediler. semester sonuna kadar normal bilet almamak daha karlı oldugu için yatırmadım parayı. Peki ben bu öğrenci kimlğini teslim alabilirmiyim okuldan?
Tabiiki alabilirsin de (hazırlamaları 1 haftayı bulabiliyor) ne zaman alabileceğini söylediler mi? ya da sana postayla yollarlar okuldan okula değişiyor.

kiss25

Re: Semester ticket ve öğrenci kimliği

Mesaj gönderen kiss25 » Çrş Haz 27, 2018 1:19 am

kenkogs yazdı: Sal Haz 26, 2018 8:59 pm merhaba. ben geçenlere duisburg üniversitesine einschreiben yaptım. semester ticket için 300 euro ödememi istediler. semester sonuna kadar normal bilet almamak daha karlı oldugu için yatırmadım parayı. Peki ben bu öğrenci kimlğini teslim alabilirmiyim okuldan?
sadece semestr ticket icin mi bu para ? Benim okulumda harci yatiriyorsun ögrenci kimligiyle semestr ticket ayni sey oluyor kartin arkasinda yaziyor ve okul harc parasinin iceriginde su kadar para semestr ticket icin diye belirtmis , yinede bir sor istersen belki böyle bir sey vardir , garanti olmasi icin okulla iletisime gecmeni öneririm
Arkadaslar ben erkegim =)