Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Brücke zum Studium an der Uni BTU COTTBUS

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
sunagnn

Brücke zum Studium an der Uni BTU COTTBUS

Mesaj gönderen sunagnn » Cum Haz 08, 2018 5:26 pm

Merhaba Arkadaslar,
Bugün size bir konuyu danismak icin burdayim. Umarim aranizda bana yardim edebilecek ve deneyimlerini paylasabilecek birileri vardir.
Ben Btu Cottbus‘a Brücke zum Studium ( bir nevi almanca hazirlik ama bölüm almancasi ve grammatik beraber veriliyor) ve Mimarlik bölümü icin kabul aldim. Brücke zum Studiumun bir yillik programinin sonunda yapilan DSH sinavindan istenen basarinin elde edilmesi sonucunda kisiler asil sectikleri bölümden devam edebiliyorlar.
Aranizda daha önce Brücke zum Studium programini tamamlayip bölüme devam etmek icin gerekli islemleri tamamlamis olan varsa bu konuda beni bilgilendirebilirse cok sevinirim. (bazi bölümlerin Vorpraktikumu var bildiginiz gibi bu yüzden islemler derken bu tür seyleri kastettim)
Ayrica BTU‘ da okuyan kisilerin okul hakkindaki izlenimlerini yazmalari ya da baska herhangi bir okul bünyesinde Brücke zum Studium gibi bir programi bitirip bölüme baslayan kisilerin de izlenimlerini benimle paylasmalari cok iyi olur.
Simdiden tesekkür ederim ve herkese ulasmayi hedefledikleri amaclari icin bol sans dilerim

burak0992

Re: Brücke zum Studium an der Uni BTU COTTBUS

Mesaj gönderen burak0992 » Sal Eyl 04, 2018 3:41 pm

Merhaba ben şu an BTU Cottbus'da master eğitimi alıyorum. İstediğin konuda bana yazabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.
Be different,make a difference...