Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke hesap tutarı acil yardım!!!

Foruma hosgeldin. Kendini bize tanitmaya ne dersin?
gnrszn

Re: Bloke hesap tutarı acil yardım!!!

Mesaj gönderen gnrszn » Prş May 31, 2018 8:03 pm

herr_sieben yazdı: Prş May 31, 2018 7:24 pm konsoloslukdan alıntı ben bundan baska bişeyi tanımamm acıkcası
Valla dostlar ben 9000 euro yatırdım.Niye fazla yatırdın demezler heralde 😂😂

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Cum Haz 01, 2018 4:58 am

gnrszn yazdı: Prş May 31, 2018 8:03 pm Valla dostlar ben 9000 euro yatırdım.Niye fazla yatırdın demezler heralde 😂😂
yok demezler merak etme :D hatta parana göre fazla bile verebilirler 9 bin euro degilde 10bin euro falan yatirmis olsaydin cünkü oturum uzatirken memurun bana dedigi 1 senelik para oldugu icin 1 sene uzatiriz 2 senelik paran olsa o zaman 2 sene uzatirdik yani 17.5 bin eurodan falandan bahsediyor , zaten cümleyi bitirmedi kendi de inanmadigi icin böyle bir seye :D
Arkadaslar ben erkegim =)

gnrszn

Mesaj gönderen gnrszn » Cum Haz 01, 2018 9:15 am

kiss25 yazdı: Cum Haz 01, 2018 4:58 am yok demezler merak etme :D hatta parana göre fazla bile verebilirler 9 bin euro degilde 10bin euro falan yatirmis olsaydin cünkü oturum uzatirken memurun bana dedigi 1 senelik para oldugu icin 1 sene uzatiriz 2 senelik paran olsa o zaman 2 sene uzatirdik yani 17.5 bin eurodan falandan bahsediyor , zaten cümleyi bitirmedi kendi de inanmadigi icin böyle bir seye :D
Valla bilseydim 17.000 euronun hepsini yatırtırdım babama.Ama adamın tansiyonu yükselirdi.Yavaş yavaş alıştırayım 😂

stpaulifc

Mesaj gönderen stpaulifc » Cum Haz 01, 2018 2:54 pm

kiss25 yazdı: Prş May 31, 2018 6:58 pm evet öyle bir sey diyorlardi ama ben gecen ay uzatmaya gittigimde oturumu (1 yilim doldu) bana 8640 dedilerdi
Merhaba, hangi şehirdesin acaba? Hamburg'da bazı arkadaşlar ilk alırken bloke hesap gerekli ama uzatırken miktarı yatırıp bloke etmesen de oluyor falan dediler, bir bilgin var mı yoksa şehir efsanesi mi acaba? Her oturum uzattığımız sene bloke etmek zorunda mıyız parayı? 150 euro gibi bir işlem ücreti alıyorlar çünkü bloke için.
Teşekkürler

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Cmt Haz 02, 2018 2:48 am

stpaulifc yazdı: Cum Haz 01, 2018 2:54 pm Merhaba, hangi şehirdesin acaba? Hamburg'da bazı arkadaşlar ilk alırken bloke hesap gerekli ama uzatırken miktarı yatırıp bloke etmesen de oluyor falan dediler, bir bilgin var mı yoksa şehir efsanesi mi acaba? Her oturum uzattığımız sene bloke etmek zorunda mıyız parayı? 150 euro gibi bir işlem ücreti alıyorlar çünkü bloke için.
Teşekkürler
onu gidip sorman lazim ben Darmstadttayim burada illa blokeletcen dediler ben de basta blokeletmedim , hala blokeletmedim :D garantör buldum sonradan , daha islemlerimiz olmadi insallah olcak oda , sehir efsanesi degil gercekten olabiliyor öyle sehir efsanelerine kadar ben neler gördüm , bir arkadasim sprach kurs vizesiyle geldi 1 seneden fazla uzatilmayan vizeyi 1 bucuk sene uzatti , adama stuttgartta sen türkiyeye yolcusun dediler ablasi var burada kücük bir yerde kaliyor hemen oturumu oraya aldirip oraya gitti yabancilar subesine, testdaf sonucu , üni kaydi yokken 2019 eylüle kadar uzattilar gecen (testdafa girdiydi sonuc bekliyor bide eski testdaf sonucu vardi 2 tane 3le), tabi bunlar binde 1 olacak seyler sadece olabiliyor diye yazdim yoksa kimse bunun üzerine hesap yapip gelmesin sonra planlar batip türkiyeye geri dönmek zorunda kalinca onca emekten harcanmis paradan sonra benim kulaklarimi cinlatmayin

akff

Mesaj gönderen akff » Cmt Haz 02, 2018 7:39 pm

Arkadaşlar konu dışı bir sorum var. Genel ortalamam 2,1 . elektrik ve elektronik mühendisliği okuyorum. Almanya ya yatay geçiş planlıyorum. bu ortalama ile kabul alabilir miyim?

kiss25

Mesaj gönderen kiss25 » Pzr Haz 03, 2018 5:55 am

akff yazdı: Cmt Haz 02, 2018 7:39 pm Arkadaşlar konu dışı bir sorum var. Genel ortalamam 2,1 . elektrik ve elektronik mühendisliği okuyorum. Almanya ya yatay geçiş planlıyorum. bu ortalama ile kabul alabilir miyim?
keske farkli bir konu acip veya daha alakali bir konunun altina yazsaydin bu soruyu burasi gercekten cok alakasiz olmus , yatay geciste ders saydirman zor derslerimi saydiririm diye düsünme ve üzgünüm ki bu ortalamayla vize alabilme ihtimalin cok düsük